środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Przed nami TECHNOLOGY HUB – BUSINESS & NETWORKING w Urban Labie, o cyfryzacji i środowisku

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już 17 czerwca, o godzinie 17:00 w Urban Labie, które znajduje się przy ul. 3 Maja 13 w Rzeszowie odbędzie się wyjątkowe spotkanie z prelekcjami, debatami, na którym pojawią się również ważni gośćie. TECHNOLOGY HUB – BUSINESS & NETWORKING to już piąta edycja eventu, która porusza za każdym ważne kwestie i istotne tematy. Tym razem tematem przewodnim, który będzie wnikliwie omawiany będzie cyfryzacja oraz najnowsze technologie informatyczne i ich wpływ na nasze naturalne środowisko, które jak się okazuje mu sprzyja. Przed wejściem na to spotkanie, należy się wcześniej zarejestrować, wchodząc pod link – https://forms.office.com/e/DB2SyUG0B9.

  Współcześnie, to właśnie cyfryzacja  wielu firm nie tylko poprawia funkcjonowanie jej, ale też jak się okazuje zmniejsza niekorzystny wpływ na nasze środowisko. Coraz popularniejsze staje się wykorzystanie nowoczesnych technologii do pracy każdej instytucji. Jest to jak się okazuje pozytywny trend, który nie tylko wpływa na mniejsze zużycie zasobów naturalnych, ale też na mniejszą emisję dwutlenku węgla. Jednym słowem przynosi to korzyści nie tylko ekologiczne, ale też i ekonomiczne. Właśnie na ten temat, odbędzie się specjalny event. Zaproszeni goście będą rozmawiali ze sobą, a uczestnicy spotkania na koniec także będą mogli porozmawiać ze sobą, w wyznaczonym do tego czasie. Wymienią się spostrzeżeniami, kontaktami czy też swoją własną wiedzą i doświadczeniem.

  Jaki będzie program wydarzenia?

  O 17:00  odbędzie się oficjalne otwarcie zebranych gości i uczestników przez Wiolettę Piątkowską (Dyrektor Regionalnego Centrum Sprzedaży KIR w Rzeszowie) oraz przez Roberta Homickiego (Pełnomocnik Prezydenta Miasta Rzeszowa ds. Rozwoju Gospodarczego i Przedsiębiorczości). Dalej, o godzinie 17:05 rozpocznie się prelekcja Joanny Barbrich (ESG – zrównoważony rozwój). Strategia ESG oznacza planowanie rozwoju firmy w oparciu o trzy podstawowe filary- E (environmental), czyli zagadnienia środowiskowe, S (social)- jak zagadnienia społeczne i G- (governance)- zagadnienia dotyczące ładu korporacyjnego.

  Następnie, o 17:30 rozpocznie się debata na temat – Cyfryzacja a zrównoważony rozwój – jak połączyć efektywność biznesową z troską o środowisko? Gośćmi, którzy się wypowiedzą na tym panelu będą  – Monika Ciaś, Inżynier Ekolog w Banku Ochrony Środowiska, Joanna Barbrich, prawniczka i ekspertka w obszarze nowych technologii oraz zrównoważonego rozwoju w sektorze bankowym i płatniczym, a także Gość Specjalny – przedstawiciel biznesu. Podczas panelu eksperci poruszą temat dotyczący tego, jak cyfryzacja może wspierać zrównoważony rozwój i ochronę środowiska, na przykładzie firm, które skutecznie połączyły te dwa aspekty. Z kolei na koniec, o godzinie 18:00 odbędzie się sesja Q&A oraz networking.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com