środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Agnieszka Chmiel, rzeszowska społeczniczka, kandyduje do Parlamentu Europejskiego!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Pani Agnieszka Chmiel kandyduje do Parlamentu Europejskiego. Prywatnie jest matką i wspaniałą przyjaciółką, dla której harmonia i spokój są niezwykle ważne. Jest także działaczką społeczną, która działa głównie na rzecz rozwoju Podkarpacia. Jej praca charakteryzuje się niezwykłą pasją i zaangażowaniem. Stawia sobie ambitne cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji.

  Na co dzień pracuje w Urzędzie Miasta Rzeszowa, a w życiu dąży do samorozwoju i ciągłego podnoszenia swoich kompetencji. Jest rzeszowianką, Polką, Europejką z misją uczynienia Europy miejscem, gdzie wszyscy mieszkańcy czują się jak w domu, a sama Europa staje się domem marzeń. Jako działaczka społeczna i obrończyni praw kobiet, obecnie pełni funkcję przedstawicielki w radzie osiedla Kazimierza Pułaskiego w Rzeszowie, gdzie z zaangażowaniem wspiera lokalną społeczność. Należy do Partii Lewica, działając na rzecz równości i sprawiedliwości społecznej, i często bierze udział w sejmowych konferencjach.

  Według swoich założeń, opisuje Europę jako miejsce, w którym każdy obywatel czuje się nie tylko bezpiecznie, ale też dobrze, na równi. Nasz kontynent, w którym żyjemy powinien być według niej bardziej demokratyczny. Co więcej, kandydatka powtarza, że Europa może stać się miejscem, w którym każdy jej mieszkaniec będzie zadowolony i będzie czuł się szczęśliwy, a jeśli uda jej się wygrać nadchodzące wybory, obiecuje, że zrobi wszystko, by tak było.

  Jak mówi, codziennie jej praca polega na tym, by między innymi zmieniać otaczający nas świat na oczywiście korzyść. Poprawa praw człowieka, ekologia, polityka mieszkaniowa oraz sprawny transport publiczny to jedne z najistotniejszych zagadnień, które będzie wspierać, jeśli oczywiście uda jej się zasiąść w Parlamencie Europejskim.

  Jej celem i jednocześnie misją będzie sprawienie, by szczególnie nasz wschodni region Polski zasługiwał na lepsze życie, w tym lepsze zarobki.  Będzie starała się o to, by lepiej się u nas, między innymi w Rzeszowie żyło, by nikt nie był wykluczony oraz nie czuł się gorszy. By Europa, w tym Polska była miejscem, gdzie panuje przede wszystkim równouprawnienie.

  Pani Agnieszce zależy na tym, by kobiety zwłaszcza w Polsce miały lepsze prawa i by z czasem były one tylko poszerzane. W swojej pracy, właśnie na tym najbardziej się skupia, a jej determinacja i nieustępliwość w tych kwestiach są dostrzegane nie tylko przez jej współpracowników, ale także przez przeciwników politycznych.

  Ważnym zagadnieniem, które pragnie realizować jest działanie na rzecz ochrony naszego środowiska oraz poprawy jakości życia. Promuje na co dzień i proponuje także ekologiczne rozwiązania. Jej celem jest edukowanie jak największych grup społecznych do tego, by z zaangażowaniem dbać o naszą planetę. To bardzo ważna misja, szczególnie dla przyszłych pokoleń. Wizja zielonej przyszłości, łącznie z poszanowaniem praw kobiet oraz zdrowa planeta są dla niej priorytetem, który zapewni wszystkim lepsze życie.

  Właśnie takie kwestie inspirują ją do tego, by działać również w swojej pracy, którą traktuje jako ważna misja, do tego, by poprawić życie na naszej planecie.

  Kandydatka bardzo stara się o to, by jej założenia, szczególnie związane z walką o równość płci oraz zdrowszą planetę sprawdziły się, a nasza Europa – nasz dom był miejscem, gdzie wszyscy się realizują, są ze sobą zgodni w ważnych zagadnieniach, które wpłynęłyby na korzyść życia szczególnie naszego kontynentu. Wspólnie, z panią Agnieszką Chmiel, zadbamy o lepsze jutro. „Europa: nasz dom, nasze marzenia!”.

  Artykuł wyborczy partnera

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com