środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Łukasz Różański został znokautowany stracił pas w kategorii bridger

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Lawrence Okolie (20-1, 15 KO) pokonał Łukasza Różańskiego (15-1, 14 KO) przez nokaut w pierwszej rundzie głównego pojedynku gali KnockOut Boxing Night 35 w Rzeszowie. Brytyjczyk zdobył tytuł mistrza świata WBC w kategorii bridger, odbierając go Polakowi.

  Rzeszowianin trzy razy lądował na deskach, zanim walka została przerwana. Pierwszy raz Różański padł po kontrującym ciosie prawą ręką. Polak próbował atakować, lecz został uprzedzony i ciężko upadł na matę.

  Drugi nokdaun był wynikiem serii ciosów oraz prawdopodobnie nadal odczuwanych skutków pierwszego upadku. Różański znalazł się w głębokiej defensywie, a Okolie nie przestawał atakować, trafiając z obu rąk. Po trzecim nokdaunie, choć Różański nie został wyliczony, nie pozwolono mu kontynuować walki.

  W ten sposób Okolie został mistrzem świata w drugiej kategorii wagowej. Wcześniej Brytyjczyk posiadał tytuł mistrza w dywizji junior ciężkiej.

  Brytyjczyk został nowym mistrzem świata federacji WBC w wadze bridger, odbierając tytuł Różańskiemu. Walka była niemal dokładnym odwzorowaniem zeszłorocznego pojedynku Różańskiego z Babiciem, z tą różnicą, że tym razem to Polak musiał uznać wyższość rywala.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com