niedziela, 16 czerwca, 2024
spot_img
+

  Zbliża się Exotic Fest w G2A Arena, w Jasionce! To wspaniała impreza szczególnie dla fanów zwierząt i roślin egzotycznych!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Exotic Fest Rzeszów powraca i ponownie odbędzie się w G2A Arena w Jasionce, największym obiekcie targowo-wystawienniczym w regionie. Targi Terrarystyki, Akwarystyki i Botaniki oraz wiele innych egzotycznych atrakcji zaplanowano na 9 czerwca 2024 roku, w godzinach od 10:00 do 16:00.

  Bilety można nabyć na stronie https://tobilet.pl/09-06-2024-exotic-fest-rzeszow.html lub w kasach w dniu wydarzenia. Obowiązuje godzinowy podział wejść, dlatego warto sprawdzić szczegóły na stronie zakupu. Zakup biletu wiąże się z akceptacją „Regulaminu dla odwiedzających”.

  Podczas targów odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć setki gatunków i odmian zwierząt terrariowych i akwariowych, w tym gady, płazy, ryby, mięczaki, owady, pajęczaki i wijy. W ofercie znajdą się również rośliny, zarówno popularne, jak i kolekcjonerskie. Dodatkową atrakcją tej edycji będzie profesjonalna, sędziowana wystawa jeży pigmejskich.

  Na targach będzie można dokonać zakupów po zapoznaniu się z potrzebami wybranego zwierzaka. Wystawcy doradzą, jak skompletować pełną wyprawkę dla nowych pupili. Oprócz zwierząt, na stoiskach znajdą się rośliny, elementy wyposażenia i dekoracje do terrariów, a także rękodzieło, w tym preparowane zwierzęta, biżuteria i inne ozdoby.

  Nad dobrostanem zwierząt czuwać będzie lekarz weterynarii obecny na miejscu. Wystawcy pochodzą z całej Polski, a ich prezentacje można śledzić na postach publikowanych na stronie wydarzenia Exotic Fest Rzeszów.

  Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by zanurzyć się w egzotycznym świecie i wzbogacić swoją wiedzę oraz kolekcję!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com