środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Co Rzeszowski Dom Kultury organizuje w najbliższym czasie, jeśli chodzi o plenerowe imprezy?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Razem z cieplejszą pogodą, która nadeszła, Rzeszowski Dom Kultury postanowił zorganizować w plenerze, na świeżym powietrzu szczególnie w ten weekend wiele imprez, na których każdy rzeszowian wspaniale spędzi czas. To będzie idealna okazja do radosnej zabawy, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nie tylko wszyscy zgromadzeni na wielu osiedlach obejrzą występy artystyczne podopiecznych pracowni Rzeszowskiego Domu Kultury. Będzie przygotowana specjalna strefa dla dzieci, między innymi z dmuchańcami, konkursami i grami, ale też zabawa taneczna z didżejem do późnych godzin. Zabierz zatem swoje dzieci, przyjaciół, znajomych, rodzinę i razem spędźcie ten czas przy świetnej rozrywce. A miejscami, do których warto zajrzeć już w ten weekend będą – Osiedle Krakowska-Południe, Park przy ul. Wieniawskiego, Osiedle Drabinianka.

  Co będzie się działo na Dniach Osiedla Krakowska-Południe?

  Samorządowa Rada Osiedla Krakowska-Południe w Rzeszowie i Rzeszowski Dom Kultury zapraszają na Dni Osiedla Krakowska-Południe, które odbędą się 25 i 26 maja 2024 roku przy ul. Zbyszewskiego. Wydarzenie skierowane do dzieci, rodziców i seniorów obiecuje mnóstwo atrakcji i rozrywki. W bogatym, sobotnim programie znajdą się różne występy artystyczne, w tym Przedszkola Publicznego numer 40, Szkoły Podstawowej numer 28. Będą też gry i zabawy dla najmłodszych łącznie z dmuchańcami. Na koniec, od 18 do 22 będzie można potańczyć z didżejem do wspaniałej, chwytliwej muzyki. Jeśli chodzi o niedzielę, w tym samym miejscu, impreza zacznie się o 14:30. Zaprezentuje program artystyczny Rzeszowski Dom Kultury. Wystąpi zespół RETRO BAND. Będą też zaplanowane różne gry i zabawy z animatorami Krainy Dobrej Zabawy, a całe wydarzenie zakończy się o godzinie 19. Wstęp na to wszystko jest oczywiście darmowy i wolny.

  Jaki jest program Pikniku Rodzinnego na Osiedlu Zalesie?

  Tym razem, impreza na Zalesiu potrwa jeden dzień, bo jutro, w sobotę 25 maja, przy ul. Wieniawskiego. Od 14 do 19 będą zorganizowane występy muzyczne, taneczne, konkursy, pyszny poczęstunek oraz niespodzianka. Również zaplanowano pokazy naukowe łącznie ze zmaganiami sportowymi. Przy okazji, będzie trwała zbiórka na szczytny cel charytatywny dla chorego Kacperka, który zbiera na kosztowną operację ortodontyczną. Na wydarzenie zaprasza Rzeszowski Dom Kultury, Rada Osiedla Zalesie, Szkoła Podstawowa Nr 24 i Niepubliczne Przedszkole Świętej Rodziny z Nazaretu.

  Co wydarzy się podczas Dni Osiedla Drabinianka?

  Rada Osiedla Drabinianka i Rzeszowski Dom Kultury zapraszają na Dni Osiedla Drabinianka, które odbędą się 25 maja 2024 roku na placu zielonym przy ul. Strażackiej 9. Impreza zaczyna się o 14:00. W programie znajdą się występy artystyczne Orkiestry Górniczej PGNiG z Sanoka, uczestników zajęć Rzeszowskiego Domu Kultury, Przedszkola Logopedycznego „Gadułka” oraz grup tanecznych Akademii Tańca Bravo. Dodatkowo zaplanowano warsztaty leśne, pokazy kręcenia sushi, prezentację sprzętu OSP Rzeszów-Drabinianka oraz degustację pierogów. Pamiątkowe zdjęcia zapewni Joanna Michałek. Od 19:00 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem MOJITOsqad.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com