środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Zamek w Łańcucie, odnotował jakiś czas temu stutysięcznego gościa w tym sezonie! Czekamy na dwieście tysięcy turystów!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zamek w Łańcucie, uważany za jedną z najpiękniejszych arystokratycznych rezydencji w Polsce, zachwyca eleganckimi wnętrzami mieszkalnymi oraz imponującą kolekcją pojazdów konnych. Otoczony jest malowniczym parkiem w stylu angielskim, w którym znajdują się liczne pawilony i budynki gospodarcze, które dawniej były integralną częścią życia rezydencji.

  Z radością informujemy, że od początku tegorocznego sezonu turystycznego sprzedano już 100-tysięczny bilet do Muzeum-Zamek w Łańcucie. Jubileuszowi goście, pochodzący z Mazowsza, otrzymali z tej okazji wyjątkowe niespodzianki. W towarzystwie Dyrektora dr. Piotra Szopy mieli oni możliwość zwiedzenia zamku oraz zajrzenia do miejsc zazwyczaj niedostępnych dla zwiedzających, takich jak Gabinet Ordynata, Biblioteka czy Sala pod Zodiakiem.

  W zeszłym roku stutysięczny bilet sprzedano w czerwcu, a Muzeum zapowiada, że na dwustutysięcznego turystę również będą czekały specjalne atrakcje.

  Zamek w Łańcucie i otaczający go park oferują kilkanaście ekspozycji, które stanowią wspaniałą atrakcję dla odwiedzających. Zachęcamy do dłuższego pobytu w Łańcucie i odkrywania uroków tego niezwykłego miejsca.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com