piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img
+

  Łukasz Różański twarzą w twarz z Lawrence’em Okoliem

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Fani boksu nie mogą się doczekać walki pomiędzy Łukaszem Różańskim (15-0, 14 KO) a Lawrence’em Okoliem (19-1, 14 KO). Dla Różańskiego będzie to pierwsza obrona tytułu mistrza świata WBC w kategorii bridger. We wtorek, 21 maja, obaj zawodnicy wzięli udział w konferencji prasowej w Rzeszowie, przygotowując się do nadchodzącego piątkowego starcia.

  W piątek, 24 maja, w Rzeszowie Łukasz Różański, jedyny obecnie polski Mistrz Świata federacji WBC w kategorii bridger (101,6 kg.), stanie do obrony swojego tytułu przeciwko byłemu Mistrzowi Świata WBO, Brytyjczykowi Lawrence’owi Okoliemu. To wydarzenie będzie wyjątkową okazją dla polskich fanów boksu, którzy po raz pierwszy od prawie dziesięciu lat będą mogli na żywo zobaczyć obronę mistrzowskiego pasa.

  Walka odbędzie się w rzeszowskiej Hali Podpromie. Podczas wtorkowej konferencji prasowej obaj bokserzy mówili o swoich przygotowaniach i strategiach, a moment „face to face” wywołał wiele emocji wśród zgromadzonych.

  Zrobiłem wszystko, żeby w piątek wygrać tę walkę, sparingowałem z odpowiednimi rywalami. Było trochę brudnego boksu, zobaczymy w piątek czy będziemy boksować czy będziemy się ściskać. Dziękuję miastu za wsparcie, jest tu mnóstwo moich kibiców. Oni dodają mi skrzydeł i również dzięki nim te walki wygrywam

  Łukasz Różański, mistrz świata WBC, wagi bridgerweight
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com