czwartek, 13 czerwca, 2024
spot_img
+

  Za nami wernisaż wystawy przepięknych fotografii Andrzeja Błońskiego, w Hyżnem, które przedstawiają przyrodę i naturę!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W ramach tegorocznej Europejskiej Nocy Muzeów, która odbyła się 18 maja, Gminny Ośrodek Kultury w Hyżnem zorganizował wernisaż wystawy fotografii „Żywioły i Zjawiska” autorstwa Andrzeja Błońskiego.

  Andrzej Błoński, utalentowany artysta z Grzegorzówki, zaprezentował fotografie przedstawiające burze, gwiazdy, wschody słońca, zorze polarne oraz krajobrazy Szwajcarii, które fotografuje od kilku lat w ramach cyklicznego projektu. Od najmłodszych lat pasjonuje się fotografią, a jego prace charakteryzują się wrażliwością na detale i tajemniczością otaczającego świata. Jego twórczość obejmuje krajobrazy, fotografie dokumentalne i reportażowe.

  Błoński jest stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za projekt „Szczyty wiary”, który prezentuje różne religie w Polsce. Artysta zdobył liczne nagrody, w tym I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Fotograficznych w Olsztynie oraz wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Astrofotograficznym.

  Wystawę można będzie oglądać na Skwerze Sikorskiego w Hyżnem. Gratulujemy Andrzejowi udanej wystawy i życzymy dalszych sukcesów w pracy artystycznej. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com