piątek, 21 czerwca, 2024
+

  Za kilka dni startują zapisy na Letnie Półkolonie w Rzeszowskim Domu Kultury. Pozwól, by twoje dzieci spędziły wakacje niezapomnianie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Lato to wyjątkowy czas pełen słońca, przygód i możliwości, szczególnie dla najmłodszych. Rzeszowski Dom Kultury, pragnąc uczynić tegoroczne wakacje niezapomnianymi, organizuje letnie półkolonie dla dzieci, które będą wypełnione zabawą, nauką oraz niesamowitymi przygodami.

  Półkolonie odbędą się w terminie od 24 czerwca do 2 sierpnia 2024 roku w trzynastu filiach na terenie całego Rzeszowa: Biała, Country (wyłącznie VI turnus), Dąbrowskiego, Krynicka, Miłocin, Pobitno, Przybyszówka, Słocina, Staromieście, Staroniwa, Wilkowyja (turnusy I-V), Zalesie oraz Załęże. Organizatorzy podzielili program na sześć turnusów, a zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 16:30.

  Półkolonie w Rzeszowskim Domu Kultury to znacznie więcej niż zwykłe letnie zajęcia. To prawdziwa podróż odkrywcza, podczas której dzieci rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i poznają nowych przyjaciół. Program półkolonii obejmuje szeroki zakres aktywności, w tym:

  – Przyrodnicze Ekspedycje: Młodzi odkrywcy będą mieli okazję poznawać tajemnice natury, uczestnicząc w fascynujących wycieczkach i zajęciach plenerowych.

  – Kreatywne Warsztaty: Zajęcia artystyczne, rękodzielnicze i techniczne pozwolą dzieciom rozwijać swoją wyobraźnię i zdolności manualne.

  – Sportowe Wyzwania: Gry zespołowe, zabawy ruchowe i różnorodne sporty zapewnią codzienną dawkę ruchu i zdrowej rywalizacji.

  – Edukacyjne Spotkania: Interaktywne zajęcia edukacyjne rozbudzą ciekawość świata i zachęcą do zdobywania nowej wiedzy.

  – Integracyjne Zabawy: Gry integracyjne i zabawy grupowe pomogą dzieciom nawiązywać nowe przyjaźnie i budować umiejętności społeczne.

  – Ciekawe Wyjścia i Wycieczki: W programie przewidziane są także wyjścia do interesujących miejsc, które dostarczą niezapomnianych wrażeń.

  Półkolonie skierowane są do dzieci w wieku od 7 do 12 lat, urodzonych w latach 2012-2017. Organizatorzy zapewniają, że każda grupa wiekowa znajdzie dla siebie odpowiednie atrakcje i zajęcia, dostosowane do swoich potrzeb i możliwości.

  Zapisy na letnie półkolonie wystartują w czwartek, 23 maja 2024 roku o godzinie 18:00 i potrwają do 14 czerwca 2024 roku lub do wyczerpania miejsc. Rejestracja będzie prowadzona wyłącznie online, poprzez formularze zgłoszeniowe dostępne na stronie internetowej Rzeszowskiego Domu Kultury.

  Koszt udziału w jednym turnusie wynosi 460 zł, jednak dla posiadaczy „Rzeszowskiej Karty Rodziny” lub karty „Rodzina Wielodzietna 3+; Rodzina Zastępcza” opłata wynosi 280 zł za turnus. W cenę wliczone jest wyżywienie, co dodatkowo ułatwia organizację codziennych zajęć.

  Rzeszowski Dom Kultury dokłada wszelkich starań, aby półkolonie były nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim bezpieczne. Wszystkie turnusy są zgłaszane do Kuratorium Oświaty, a nad przebiegiem zajęć czuwać będzie wykwalifikowana kadra opiekunów i instruktorów. Organizatorzy zapewniają, że każde dziecko będzie pod stałą opieką doświadczonych specjalistów, którzy zadbają o jego komfort i bezpieczeństwo.

  Szczegółowe programy półkolonii oraz regulamin uczestnictwa dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl. Na tej samej stronie, w dniu startu zapisów o godzinie 18:00, udostępnione zostaną formularze zgłoszeniowe.

  Letnie półkolonie w Rzeszowskim Domu Kultury to doskonała propozycja na wakacje pełne przygód, nauki i zabawy. To idealne miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje pasje, zdobywać nowe umiejętności i nawiązywać przyjaźnie. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji – zapisy startują już 23 maja!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com