niedziela, 16 czerwca, 2024
spot_img
+

  Spędź jutrzejszy, majówkowy wieczór na wspaniałej tanecznej zabawie, w Przybyszówce! Obowiązują zapisy!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Koło Emerytów i Rencistów „Aster” serdecznie zaprasza wszystkich pełnoletnich mieszkańców Rzeszowa oraz okolic na wyjątkową „Majówkę” – zabawę taneczną, która odbędzie się 18 maja 2024 roku w Rzeszowskim Domu Kultury, filia Przybyszówka. Wydarzenie zapowiada się jako wieczór pełen tańca, radości i integracji, a organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby uczestnicy mogli spędzić czas w sympatycznej atmosferze.

  Majówka odbędzie się w sobotę, 18 maja 2024 roku, w Rzeszowskim Domu Kultury filia Przybyszówka, zlokalizowanym przy ul. Dębickiej 170. To doskonałe miejsce na organizację tego typu wydarzeń, zapewniające przestrzeń do tańca i wspólnej zabawy. Impreza rozpocznie się punktualnie o godzinie 18:00, a organizatorzy przygotowali bogaty program, który zapewni uczestnikom wiele atrakcji przez cały wieczór. Wstęp na zabawę wynosi 35 zł. Warto zaznaczyć, że w cenie biletu uczestnicy otrzymają nie tylko dostęp do wspaniałej muzyki i tanecznych rytmów, ale także darmową kawę i herbatę.

  Za oprawę muzyczną wieczoru odpowiada DJ, który zadba o to, aby na parkiecie nie brakowało energetycznych rytmów. Będzie można usłyszeć zarówno klasyczne przeboje taneczne, jak i współczesne hity, co zapewni różnorodność i zadowoli gusta wszystkich uczestników. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy czuł się mile widziany i mógł spędzić czas w przyjaznym i serdecznym otoczeniu. Majówka to doskonała okazja do integracji, nawiązywania nowych znajomości oraz wspólnego spędzania czasu w gronie osób o podobnych zainteresowaniach. Uczestnicy imprezy będą mogli skorzystać z darmowego poczęstunku, co z pewnością umili wieczór i doda energii do tańca.

  Rezerwacja Miejsc

  Aby zapewnić sobie miejsce na tej wyjątkowej imprezie, organizatorzy zachęcają do dokonania rezerwacji. Można to zrobić, dzwoniąc pod jeden z podanych numerów telefonów: 793 210 803 lub 507 118 449. Rezerwacja miejsc pozwoli na uniknięcie rozczarowania i zapewni spokojny udział w zabawie.

  Majówka organizowana przez Koło Emerytów i Rencistów „Aster” to doskonała okazja do spędzenia czasu w miłym towarzystwie, poznania nowych osób i wzmocnienia więzi z sąsiadami i znajomymi. Taniec to świetna forma aktywności fizycznej, która korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. Zabawa taneczna to idealna okazja do spalenia kalorii, poprawy kondycji i ogólnej formy fizycznej. Udział w wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych to ważny element życia społecznego. Majówka to nie tylko taniec, ale również możliwość uczestniczenia w życiu kulturalnym Rzeszowa i wspierania lokalnych inicjatyw.

  Majówka z Kołem Emerytów i Rencistów „Aster” to wydarzenie, które warto wpisać do swojego kalendarza. Organizatorzy przygotowali wieczór pełen tańca, muzyki i dobrej zabawy w sympatycznej atmosferze, dbając o każdy szczegół, aby uczestnicy mogli cieszyć się każdą chwilą.

  Nie zwlekaj i już dziś zarezerwuj swoje miejsce, dzwoniąc pod podane numery telefonów. Spotkajmy się 18 maja 2024 roku o godzinie 18:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Przybyszówka przy ul. Dębickiej 170 i wspólnie przeżyjmy niezapomniany wieczór pełen radości i tanecznych rytmów.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com