niedziela, 16 czerwca, 2024
spot_img
+

  Rzeszowska biblioteka zaprasza na plenerowe wydarzenie w Parku Sybiraków, dla mam i córek!  Zapisy tylko do jutra!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Międzypokoleniowe warsztaty plastyczne, inspirowane literaturą i sztuką, to wyjątkowe wydarzenie, które zbliża matki i córki, wzmacniając ich więzi poprzez wspólną, twórczą zabawę. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie – Filia nr 4 oraz Filia nr 8, serdecznie zapraszają na te niezwykłe warsztaty zatytułowane „Matka i córka – duet idealny”. Wydarzenie odbędzie się 25 maja 2024 roku, w sobotę, o godzinie 15:00 w urokliwym Parku Sybiraków przy ul. Broniewskiego.

  Warsztaty plastyczne oferują bogaty program, który łączy elementy literatury, sztuki i ekologii. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które z pewnością zainteresują zarówno dorosłych, jak i dzieci.

  Literatura to kluczowy element rozwijania wyobraźni i kreatywności. Warsztaty rozpoczną się od głośnego czytania, które przeniesie uczestniczki w magiczny świat opowieści. To doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu i zanurzenia się w literackich przygodach, które będą stanowiły inspirację dla dalszych działań artystycznych.

  Kolejnym punktem programu jest plener malarski. W otoczeniu natury, matki i córki będą miały okazję do swobodnego tworzenia swoich dzieł. Każda z uczestniczek będzie mogła pracować nad własnym obrazem, korzystając z inspiracji płynącej z literatury i otaczającego krajobrazu. To wyjątkowa forma relaksu i wyrażenia siebie poprzez sztukę.

  Jednym z najciekawszych elementów warsztatów będzie pokaz mody recyklingowej. Uczestniczki, z pomocą organizatorów, stworzą unikalne kreacje z materiałów wtórnych. Pokaz mody będzie nie tylko zabawą, ale także ważną lekcją ekologii, ucząc, jak ważne jest dbanie o środowisko i kreatywne wykorzystanie dostępnych zasobów.

  Warsztaty są bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy. Nabór uczestników trwa od 8 maja do 18 maja 2024 roku. Aby zapisać się na warsztaty, należy skontaktować się telefonicznie pod numerem: 17 866 94 72. Podczas zgłoszenia należy podać imię i nazwisko rodzica, imię i wiek córki oraz dane kontaktowe (numer telefonu lub e-mail). Osoby zakwalifikowane na warsztaty zostaną poinformowane drogą e-mailową lub telefoniczną.

  Warsztaty „Matka i córka – duet idealny” są sfinansowane w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2024 rok. Dzięki wsparciu finansowemu możliwe jest zorganizowanie tego wydarzenia, które promuje wartości rodzinne, artystyczne i ekologiczne.

  Warsztaty plastyczne „Matka i córka – duet idealny” to nie tylko okazja do rozwijania talentów artystycznych, ale przede wszystkim do spędzenia jakościowego czasu razem. W dzisiejszych czasach, kiedy tempo życia jest coraz szybsze, a technologia często zastępuje bezpośrednie relacje, takie wydarzenia mają ogromne znaczenie dla budowania i umacniania więzi rodzinnych.

  Międzypokoleniowe warsztaty plastyczne „Matka i córka – duet idealny” to wydarzenie, które nie tylko dostarczy uczestniczkom wiele radości, ale także wzbogaci je o nowe umiejętności i doświadczenia. Wspólne czytanie, malowanie w plenerze i tworzenie mody recyklingowej to doskonały sposób na kreatywne i wartościowe spędzenie czasu.

  Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Zapisy trwają do 18 maja, więc warto już teraz zarezerwować swoje miejsce i przygotować się na niezapomniany dzień pełen sztuki, literatury i ekologii. Do zobaczenia 25 maja o godzinie 15:00 w Parku Sybiraków w Rzeszowie!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com