środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  „Nie o Tobie” – taki tytuł nosi najnowszy teledysk laureatki konkursu Free30, Karoliny! Możesz go już teraz obejrzeć!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  „Nie o Tobie” to najnowszy klip Karo Bzdyra, laureatki konkursu Free30, który podbija serca miłośników muzyki i zwierząt. Artystka, znana z niebanalnego podejścia do sztuki i życia, postanowiła stworzyć teledysk, który spełnia jej wieloletnie marzenia i jednocześnie porusza ważne tematy społeczne.

  Nagrania wokali do tej piosenki zostały zrealizowane w renomowanym studio Estrady Rzeszowskiej, znanym jako Estrada Studio. To tutaj Karo Bzdyra, razem z zespołem Zawirowani w Pasji, mogła w pełni wyrazić swoje artystyczne wizje pod czujnym okiem i uchem Jacka Młodochowskiego, który odpowiadał za miks, mastering i nagranie wokali.

  „Teledysk z psami u Pani Ani był moim marzeniem od 2021 roku, kiedy wydaliśmy nasz pierwszy album”  – mówi Karo Bzdyra. Artystka od dziecka była związana zarówno ze śpiewaniem, jak i z psami, co znalazło swoje odbicie w jej twórczości. Wciąż spotyka ją niezrozumienie, dlaczego ludzie nie potrafią wziąć odpowiedzialności za zwierzęta, które oswoili. Teledysk do „Nie o Tobie” został nagrany w schronisku Pani Anny Smyk, co dodatkowo podkreśla jej zaangażowanie w sprawy zwierząt.

  Utwór „Nie o Tobie” jest efektem współpracy Karo Bzdyra z uznanymi muzykami: Krzysztofem Demidowskim, który współtworzył kompozycję i aranżację, oraz Pawłem Kurasiem. Na perkusji zagrał Glenn Welman, co nadało piosence wyjątkowego brzmienia. Ta kolaboracja przyniosła rezultat w postaci utworu pełnego emocji i głębi, który idealnie wpisuje się w dotychczasowy dorobek artystki.

  „Śpiewałam, odkąd pamiętam, zanim jeszcze zaczęłam chodzić. Bardzo głęboko czułam to, kim jestem, choć środowisko, w którym się znajdowałam, wybijało mnie z rytmu. Robiłam w życiu przeróżne rzeczy, ale zawsze, kiedy kończyłam z tymi „błahostkami muzycznymi”, pojawiał się projekt, konkurs lub osoba, dzięki czemu chciałam nadal kontynuować drogę muzyczną”

  – wspomina Karo Bzdyra

  Artystka jest świadoma siebie i swoich uczuć, co pomaga jej w pracy twórczej, ale też bywa źródłem komplikacji. Jak sama mówi, stara się twardo stąpać po ziemi, jednak jako artystka wymaga wiele od siebie, swoich projektów oraz ludzi, z którymi współpracuje. Jej debiutancki album „OHIO-Początek”, tworzony wraz z producentem Krzysztofem Demidowskim, jest odzwierciedleniem jej artystycznej drogi i poszukiwania swojego miejsca w muzycznym świecie.

  Karo Bzdyra to wokalistka, która wie, czym jest dążenie do celów i pozostawanie sobą mimo przeciwności. „Doświadczenie rodzi nas silniejszymi. Artystyczna droga często 'wrzuca’ nas na wyżyny naszych możliwości, byśmy zrozumieli, że to nie były jeszcze wyżyny i stać nas na znacznie więcej” – dodaje artystka.

  Jej najnowszy teledysk i piosenka „Nie o Tobie” są dowodem na to, że wytrwałość, pasja i zaangażowanie mogą prowadzić do realizacji nawet najbardziej odległych marzeń. Serdecznie zachęcamy do wysłuchania piosenki i obejrzenia tego wyjątkowego teledysku, który porusza i inspiruje do refleksji nad odpowiedzialnością za nasze czyny i troską o naszych czworonożnych przyjaciół.

  A teledysk, dostępny do oglądania prezentujemy poniżej!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com