sobota, 25 maja, 2024
spot_img
+

  Rzeszowski Dom Kultury, zaprasza na piknik rodzinny, który zorganizowany będzie z okazji Dnia Matki! Wybierzcie się najlepiej z całymi rodzinami!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszów, 25 maja 2024 roku – w Domu Kultury filia Załęże, przy ul. Księdza Jana Stączka 12, szykuje się do niezapomnianego wydarzenia – Pikniku Rodzinnego z Gigantami. To nie tylko okazja do świętowania Dnia Matki, ale również doskonały czas na to, by wzmocnić więzi sąsiedzkie poprzez wspólne spędzanie tego dnia na wspaniałej zabawie dla małych i dużych mieszkańców.

  Już od godziny 14:00, rozpocznie się wyjątkowe spotkanie, które zapowiada być pełne uroku i niezapomnianych atrakcji. Dla fanów piłki nożnej główną atrakcją będą pokazy artystyczne drużyn z Akademii Piłkarskiej „Giganci Rzeszów”, które zachwycą wszystkich obecnych swoimi umiejętnościami i talentem.

  Na scenie swoje układy taneczne zaprezentują grupy Studia Tańca Nowoczesnego, prowadzone przez utalentowane instruktorki: Dominikę Wyskiel i Zuzannę Kustrę. Ponadto, będzie można podziwiać prace wykonane w ramach Pracowni Form Plastycznych pod opieką Iwony Wywrockiej. Miłośnicy muzyki będą mieli okazję wysłuchać aranżacji utworów uczestników zajęć nauki gry na instrumentach, przygotowanych pod okiem instruktora Jacka Bachera. A także, swoje zdolności wokalne zaprezentują uczestnicy zajęć śpiewu pod kierunkiem instruktorek: Kamili Mokrzyckiej, Natalii Seremak i Kingi Sudoł.

  Ale to nie koniec atrakcji! Przygotowano również mnóstwo innych atrakcji dla całych rodzin. Podczas pikniku będzie można obejrzeć mini recital Katarzyny Sztaby-Adamczyk i Michała Podgórskiego, pokazy akrobatyczne Klubu Akrobatyki STAL-Rzeszów i Szkoły Sportowej, oraz pokazy jazdy na rolkach szkółki „Wodzu”. Rodzinne gry i zabawy, konkurencje sportowe pod kierunkiem instruktorów z Akademii Piłkarskiej, alpaki, bańki mydlane XXL, strefa relaksu, strefa kreatywna oraz poczęstunek dla dzieci – to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji.

  Nie zabraknie także edukacyjnych atrakcji. Na uczestników wydarzenia będzie czekała wystawa mobilna Podkarpackiego Centrum Nauki ŁUKASIEWICZ, gdzie większość eksponatów jest interaktywna i zachęca do samodzielnego eksperymentowania. Dzięki temu, uczestnicy będą mieli okazję poznać ciekawostki związane z przyrodą, fizyką oraz stworzyć własny film animowany.

  Piknik Rodzinny z Gigantami obiecuje być wyjątkowym wydarzeniem, które połączy mieszkańców Rzeszowa w serdeczną rodzinę. To nie tylko okazja do świętowania Dnia Matki, ale także doskonała sposobność do wspólnego spędzenia czasu w radosnej atmosferze pełnej zabawy i atrakcji dla całych rodzin. Wstęp jest wolny, więc nie może Was tam zabraknąć!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com