środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Zbliża się maraton fitness, który poprowadzą mistrzynie sportu specjalnie w Rzeszowie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Aż sześć wysportowanych kobiet, które zdobyły różne mistrzostwa właśnie w sporcie, w swojej karierze, zjawi się już niedługo, bo 2 marca 2024 roku, by poprowadzić właśnie dla rzeszowian trening fitness. Będzie to zatem niesamowita okazja uczestniczyć w takiej akcji. Na zajęcia, do Rzeszowa przyjedzie Aneta Przepióra-Jodłowska, Iwona Nowosielska, Ewelina Fijołek, Karolina Kamińska, Paulina Szela oraz Iwona Nieroda-Zdziebko. A odbędą się one całkowicie bezpłatnie i darmowo na hali Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. ks. Jałowego 23a) w godzinach od 9 do 15.

  Uwaga – na zajęcia może się wybrać każdy, ale obowiązują wcześniejsze zapisy, gdyż liczba miejsc jest ograniczona! Aby się zapisać, wejdź na stronę internetową Rzeszowskiego Domu Kultury i kliknij w specjalny formularz – https://rdk.rzeszow.pl/maraton-fitness-z-gwiazdami-2024/ podkreślony różową czcionką.

  Poznaj program ćwiczeń z mistrzyniami w sportowym fachu!

  Zajęcia zaczną się od 9:20 intensywną rozgrzewką. Poprowadzi ją Ewelina Fijołek – Mistrzyni Świata w akrobatyce sportowej, Radna Miasta Rzeszowa. Od 10 na uczestników czekać będzie  trening wzmacniający z elementami kickboxingu z Iwoną Nierodą-Zdziebko – sześciokrotną Mistrzynią Świata w kickboxingu. Na 11 zaplanowany jest tzw. piloxing. A ćwiczeniom tym będzie przewodniczyła Paulina Szela – współwłaścicielka Klubu Fitness Plaza Sport w Dębicy, Piloxing MT, instruktor fitness i trener personalny. W południe, o godzinie 12 każdy będzie miał okazję poćwiczyć Functional Body Flow. Kurs ten zorganizuje Aneta Przepióra-Jodłowska – trener fitness, doktor nauk o kulturze fizycznej, Mistrzyni Świata w Kettlebell Sport. Na 13 godzinę czeka na wszystkich energetyczna zumba, z Karoliną Kamińską – właścicielką Studia Tańca Bailar, trenerką Formacji Bailar – Mistrzyń Europy Latino American Style Masters. O 14 godzinie rozpoczną się ćwiczenia pod nazwą Stretch & Relax. Te zajęcia poprowadzi Iwona Nowosielska – Absolutna Mistrzyni Polski Bikini Fitness, właścicielka Excellent Body Studio Rzeszów. Warsztaty kończą się o 15. Na uczestników czeka zatem nie lada wycisk. Jeśli czujesz się na siłach – wpadaj i ćwicz razem z najwyższej klasy profesjonalistami w tym zawodzie!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com