środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Konferencja Podkarpacie dla Biznesu już 22 lutego

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zapraszamy do uczestnictwa w konferencji „PODKARPACIE DLA BIZNESU”, organizowanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Wydarzenie odbędzie się już w ten czwartek 22 lutego na Politechnice Rzeszowskiej, przy al. Powstańców Warszawy 12, bud. V.

  Projekt jest skierowany głównie do pracodawców, przedsiębiorców oraz pracowników służb kadrowo-księgowych, zarówno z sektora prywatnego, jak i administracji publicznej. Obejmuje również osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prelekcji dotyczących aktualnych zmian w obszarze ubezpieczeń społecznych, prawa pracy oraz przepisów podatkowych. Ponadto, zapewniamy możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji.

  Wydarzenie jest przygotowywane przez Podkarpacki oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych we współpracy z Politechniką Rzeszowską oraz Regionalną Izbą Gospodarczą w Rzeszowie, jako część obchodów 90-lecia istnienia ZUS-u. Pod honorowym patronatem wojewody Podkarpackiego Teresy Kubas-Hul.

  fot. Podkarpacki Urząd Wojewódzki
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com