poniedziałek, 4 marca, 2024
+

  Przed nami wyjątkowy, walentynkowy wieczór w głogowskim hotelu! Każdy może się wybrać na organizowany wernisaż!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Nie masz pomysłu na to, jak spędzić Walentynki? Wybierz się koniecznie do Głogowa Małopolskiego, do Hotelu Cztery Pory Roku! 14 lutego, w święto zakochanych, organizatorzy przygotowali dla wszystkich wyjątkowe atrakcje. W programie zaplanowano spotkanie ze sztuką, którą namalowali Jacek Bajek, Aleksandra Mrozowska, Zuzanna Bąk. To właśnie ich prace będzie można oglądać w siedzibie głogowskiego hotelu. A do tego wszystkiego, oprócz walentynkowego wernisażu, będzie zorganizowany drobny poczęstunek, dla każdego odwiedzającego to miejsce, w dzień, w którym wyznajemy sobie miłość.

  Kim są artyści, których obrazy będziemy mogli podziwiać?

  W walentynkowej galerii zobaczymy w sumie obrazy trzech artystów, szczególnie związanych z Głogowem Małopolskim. Przy ulicy Rzeszowskiej 150, w jednej z sal hotelu, powieszone będą obrazy należące do malarzy związanych z Głogowem. Pierwszy z nich, Jacek Bajek, to artysta, który swoją fascynację twórczością Zdzisława Beksińskiego i Zdzisława Pękalskiego przekształcił w unikalne dzieła. Dalej, Aleksandra Mrozowska to bardzo utalentowana artystka, która jest jednocześnie magistrem ekonomii. Swoją pasję do sztuki przelewa na płótno. A jej dzieła charakteryzują się różnorodnym stylem, wyjątkową techniką i niesamowitymi kolorami. Do tej pory, jej prace wisiały w głogowskiej Galerii „Szeptana”, także w głogowskim ratuszu, czy też w wielu innych miejscach nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Następną artystką, której malarstwo będzie można podziwiać już za tydzień, to Zuzanna Bąk, która jest studentką sztuk wizualnych w Instytucie Sztuk Pięknych w Rzeszowie. Ta mieszkanka Głogowa, wnosi do lokalnej sceny artystycznej świeżość, ale tez oryginalność.

  To będzie wieczór pełen nie tylko sztuki, ale też inspiracji, który dostarczy tobie mnóstwo wspaniałych wrażeń artystycznych. Dodatkowo będzie można skosztować pysznych smakołyków, przygotowanych przez hotel. Zwiedzaj wystawę, obojętnie, czy jesteś singlem, czy może masz kogoś. Spotkanie z lokalną sztuką to wspaniała okazja na randkę, albo na spędzenie tego dnia, integrując się z innymi i może poznanie kogoś?

  Przed tobą walentynkowy wernisaż – wspaniała okazja do poznania twórczości tej trójki malarzy, szczególnie związanych z Głogowem.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com