piątek, 1 marca, 2024
+

  Zapowiadamy, że w maju 2024 roku odbędą się Rzeszowskie Juwenalia, na które już teraz są dostępne bilety!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Przed nami już 29. edycja Rzeszowskich Juwenaliów. Na razie, wiemy tylko, że odbędą się one w maju przyszłego, 2024 roku i potrwają dwa dni. Będzie to zatem wspaniała zabawa, a już teraz wiemy, że na wszystkich uczestników, którzy wykupili wcześniej bilety czekają aż trzy sceny tematyczne. Mimo, że nie znamy jeszcze artystów, którzy wystąpią na dużej scenie, możliwość zakupienia biletów już ruszyła. Do jutra, 31 grudnia 2023 roku, kończy się pierwsza pula kupowania wejściówek. A aby je kupić, trzeba wejść na stronę internetową – https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/rzeszowskie-juwenalia?partner=brendgroup&fbclid=IwAR2iRXuWHewlcUPxvjuW_3lclSQegFj1HXHI5_cwnjGawmmbkMwJDBwL0qI#fbevent.

  Czas zacząć odliczać do przedniej zabawy, zrzeszającej przede wszystkim studentów z Rzeszowa, którzy co roku wspaniale się bawią na organizowanej imprezie, która zwykle organizowana jest najczęściej w cieplejszym miesiącu, w maju. Na wydarzenie to zaprasza Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej. Wiemy też, że jak zwykle, juwenalia rozpoczną się na rzeszowskim Rynku, występami artystycznymi, zostanie przekazany klucz studentom przed prezydenta miasta Rzeszowa, a dalej ulicami miasta jak zwykle przejdzie barwny korowód, składający się przede wszystkim ze studentów przebranych w ciekawe, oryginalne i często też zabawne stroje oraz przebrania. Młodzież przemaszeruje, by następnie udać się do Miasteczka Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej, a tam zacznie się najlepsza impreza, włączając w to koncerty oraz inne atrakcje, o których poinformujemy bliżej zaplanowanej daty odbywania się zabawy. Przed nami największa taka impreza studencka w całym kraju, która odbędzie się od 10 do 11 maja 2024 roku.

  Jeśli chodzi o bilety, które uprawniają do wielokrotnego wejścia na teren imprezy, sprzedaż ich z pierwszej puli kończy się już jutro – 31 grudnia 2023 roku. Druga pula wykupienia wejściówek zaplanowana jest na termin od 1 stycznia do 29 lutego 2024 roku, z kolei trzecia pula sprzedaży biletów zaplanowana jest na od 1 marca 2024 roku aż do końca imprezy. Warto dodać, że bilety będą ulgowe dla studentów oraz uczniów szkół średnich, z ważną legitymacją studencką bądź szkolną.

  Koniecznie już teraz zbierz ekipę, by dołączyć do bawiących się studentów oraz młodzieży. Nie może cię tam zabraknąć! Aby być na bieżąco, z tym, co będzie się dokładnie działo na juwenaliach – śledź media społecznościowe – Facebook – Rzeszowskie Juwenalia, Instagram @RzeszowskieJuwenalia.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com