poniedziałek, 26 lutego, 2024
+

  W Jodłowej w powiecie dębickim dachował samochód

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Na miejscu czwartkowego wypadku drogowego na trasie Jodłowa–Dębowa pracowali policjanci. Kobieta podróżująca z trójką dzieci straciła kontrolę nad pojazdem, co skutkowało dachowaniem. Mieszkanka miejscowości Ujazd nie odniosła obrażeń w zdarzeniu, jednak jedno z dzieci podróżujących tym samochodem zostało przetransportowane do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

  Przed godziną 10:00 dyżurny dębickiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, który miał miejsce na trasie Jodłowa–Dębowa. Na miejsce natychmiast skierowali się policjanci z Brzostka oraz funkcjonariusze ruchu drogowego z dębickiej komendy.

  Z wstępnych ustaleń wynikało, że 44-letnia kierująca volkswagenem Golfem, mieszkanka Ujazdu, straciła panowanie nad pojazdem na oblodzonej jezdni. Po zjechaniu na przeciwległy pas, samochód wjechał do rowu i doszło do dachowania. Kobieta podróżowała z trojgiem dzieci w wieku 5, 10 i 15 lat. Ze względu na obrażenia 15-letniego chłopca wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował go do rzeszowskiego szpitala.

  Kierująca pojazdem oraz pozostałe dwójka dzieci nie odniosły poważniejszych obrażeń, a badanie alkomatem potwierdziło trzeźwość kierującej. Funkcjonariusze zabezpieczyli materiał dowodowy z miejsca wypadku.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com