wtorek, 27 lutego, 2024
+

  Zespół Enej rusza w świąteczną trasę koncertową po całej Polsce i odwiedzi także Krosno już wkrótce, końcem grudnia!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, zaprasza serdecznie do siebie, przy ul. Kolejowej 1 na wyjątkowy koncert. Już tak naprawdę niedługo wystąpi na scenie RCKP zespół znany z wielu radiowych hitów, takich jak – „Radio Hello”, „Skrzydlate ręce”, „Tak smakuje życie”, „Zbudujemy dom”, „Symetryczno-liryczna”, „Kamień z napisem Love”. Enej jest poza tym znany z uczestnictwa w popularnym programie telewizyjnym – w 2011 roku, w „Must Be the Music. Tylko muzyka” i dostał się tam też do finału, w którym zajął pierwsze miejsce, jednocześnie wygrał pierwszą wtedy edycję, osiągając sławę szczególnie w Polsce i  zyskując sobie rzesze fanów. Enej poza tym to polsko-ukraiński zespół muzyczny, założony w 2002 roku w Olsztynie.

  Grupa, składająca się także z braci, prezentuje w swoich utworach gatunki takie jak – folk, rock, ska, punk oraz szeroko pojętą alternatywę ukraińską. Muzycy na kilka dni przed świętami wyruszają, tym samym rozpoczynają swoją trasę koncertową, z świątecznym motywem. A to znaczy, że już niedługo także na Podkarpaciu usłyszymy przepiękne utwory w klimacie Bożego Narodzenia.

  Enej zagra i zaprezentuje znane wszystkim polskie kolędy i pastorałki, w ciekawych, niezwykłych, autorskich aranżacjach.

  „Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Większość z nas już na kilka dni przed Wigilią czuje tę magiczną aurę oraz myśli o spotkaniu z bliskimi przy rodzinnym stole. Chcielibyśmy Państwa na moment zatrzymać w tych magicznych chwilach. Staramy się, aby nasze koncerty świąteczne miały charakter bliskiego spotkania z publicznością. Wspólne śpiewanie z publicznością nie raz się zdarzało. Teksty znamy przecież od dziecka, a w dużym gronie to jakoś tak łatwiej nam to wszystkim przychodzi.  Po koncercie będzie też okazja do wspólnego zdjęcia i kilka chwil na rozmowę.”

  – mówi sam zespół Enej, na chwilę przed tegorocznymi świętami

  Koncert odbędzie się w Krośnie już 27 grudnia, 2023 roku. Otwarcie sali odbędzie się o godzinie 18:00, z kolei sam koncert rozpocznie się o godzinie 19:00. Zachęcamy do licznego przybywania.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com