poniedziałek, 26 lutego, 2024
+

  Co Kino za Rogiem Cafe przygotowuje dla wszystkich w okresie świąt Bożego Narodzenia? Na pewno będą świąteczne filmy. Co jeszcze?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Kino za Rogiem Cafe mieści się w Rzeszowie, przy ul. Świętego Mikołaja 6. Jest poza tym czynne od poniedziałku do czwartku oraz w niedziele od 10:00 do 20:00 oraz od piątku do soboty od 10:00 do 22:00. Kino będzie do tego nieczynne od 24 do 26 grudnia, czyli w Wigilię oraz Bożego Narodzenia, a także dzień później. Zapowiadamy już teraz, że będzie puszczonych wiele filmów, o tematyce właśnie świątecznej. Kino przygotowuje także coś specjalnego na Sylwestra. Nikt nie będzie się nudził, bo i na młodzież, i na dorosłych i na dzieci czekać będzie wiele filmów oraz wiele innych atrakcji. A więc, co zobaczymy jeszcze w grudniu, ostatniego miesiąca 2023 roku?

  Kino zaprasza maluchy na animacje takie, jak – GWIAZDKA KLARY MUU, PETTSON I FINDUS – NAJLEPSZA GWIAZDKA czy JAK OCALIĆ SMOKA. Dla tych trochę starszych, Kino za Rogiem przygotowało komedie w doborowej, aktorskiej obsadzie, na przykład – ŚWIĘTA INACZEJ, MIŁOŚĆ JEST WSZYSTKIM czy PEWNEGO RAZU W BETLEJEM.

  Zaraz po świętach, 28 grudnia o godzinie 18:00 w ramach „Czwartku z dokumentem” na wszystkich widzów kina czekać będzie film pt. „Młody Renifer Alex”. Będzie to zatem pokazana na dużym ekranie historia małego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu Laponii. Podczas filmu widzimy historię tego tytułowego renifera od dnia jego narodzin, przez dorastanie, po jego trudną wyprawę przez skutą lodem tajgę, ośnieżone lasy. Renifer w trakcie filmu nie jest sam, a są z nim lemingi, orły, lisy, łosie, rysie, rosomaki, niedźwiedzie, wilki, wiewiórki oraz pewna psotna łasica. Przede wszystkim film mówi o dobrym wychowaniu Alexa przez swoją mamę. Dzięki temu właśnie, renifer radzi sobie z trudnymi warunkami, potrafi funkcjonować w całym stadzie, a to wszystko dzięki nabytym w dzieciństwie umiejętnościom.

  Spędź Sylwestra w Kinie za Rogiem Cafe!

  Kino oferuje 31 grudnia świętowanie Sylwestra na dwa sposoby.

  Pierwsza z nich to „Sylwestrowa Noc Filmowa”. Już teraz kino to zapowiada, że będzie bardzo wesoło, ponieważ puszczone będą głównie śmieszne komedie, w których bohaterowie poprzez kłamstwa zostają uwikłani w zabawne, romantyczne, a czasem i niebezpieczne sytuacje. Start sylwestrowego maratonu filmowego zaczyna się już o godzinie 20:00. W tym czasie, do północy puszczone będą trzy filmy, a dalej wszyscy zgromadzeni goście, tradycyjnie o dwunastej zostaną poczęstowani lampką szampana oraz małym, skromnym poczęstunkiem. Wejściówka na takiego kinowego Sylwestra kosztuje tylko 60 zł od jednej osoby. Uwaga – oferta ta jest limitowana, a na salę kinową może wejść maksymalnie trzydzieści osób!

  A  w repertuarze znajdują się takie filmy, jak:

  20:00 „Skołowani” (1 godz. 46 min.)

  22:00 „Nieznośny ciężar wielkiego talentu” (1 godz. 48 min.)

  00:15 „W rytmie rumby” (1 godz. 38 min.)

  Druga opcja, jaką kino oferuje na Sylwestra, to „Noc gier planszowych”. Jest to bardzo alternatywny, ale i ciekawy pomysł na spędzenie ostatniej nocy naszego 2023 roku. Na uczestników gier czekają wspaniałe planszówki, a grać będzie można w kinowej kawiarni, od godziny 20:00 do 1 w nocy 1 stycznia 2024 roku. Także i tutaj, zaraz o północy wszyscy zaproszeni będą na lampkę szampana oraz mały poczęstunek. Wstęp na gry w Sylwestra kosztuje 40 zł od pojedynczej osoby. Jest jedynie ograniczenie ilości osób – może się zmieścić jedynie 15 osób!

  Zapisy i bilety dostępne w Kinie za Rogiem Café oraz poprzez adres e-mail: kontakt@kzrcafe lub nr telefonu –  512 296 456.

  Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu w Kinie za Rogiem Café

  Uwielbiany w Polsce André Rieu co roku organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje nam nasz ukochany holenderski król walca?

  –  „Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!”.

  – André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami

  Możesz nie tylko wpaść ze znajomymi na ten koncert, ale też na przykład podarować bilet do Kina za Rogiem Cafe swoim bliskim, którzy uwielbiają Andre! Koncert potrwa 165 minut, z jedną przerwą i odbędzie się 31 grudnia 2023 roku, popołudniu o godzinie 16:00. Bilety kosztują 39 zł od jednej osoby, do nabycia w kasie kina, lub na stronie internetowej kupbilecik.pl.

  Poznaj repertuar Kina za Rogiem Cafe na koniec grudnia!

  22.12 PIĄTEK

  10:30 Gwiazdka Klary Muu

  12:00 Prawdziwe życie aniołów

  14:00 Asteriks i Obeliks. Imperium smoka

  16:00 Firmowa gwiazdka

  18:00 Listy do M. 4

  20:00 Pewnego razu w Betlejem

  23.12 SOBOTA

  10:30 Pettson i Findus – Najlepsza Gwiazdka

  12:00 Jak ocalić smoka

  14:00 Trzej muszkieterowie: D’Artagnan

  16:00 Kochajmy się od święta

  18:00 Miłość jest wszystkim

  20:00 Święta inaczej

  24.12 NIEDZIELA

  Nieczynne

  25.12 PONIEDZIAŁEK

  Nieczynne

  26.12 WTOREK

  Nieczynne

  27.12 ŚRODA

  10:00 Polskie klasyczne animacje (Porwanie Baltazara Gąbki, Reksio Dobroczyńca, Bolek i Lolek wyruszają w świat)

  10:30 Wilk na 100%

  12:00 Asteriks i Obeliks. Imperium smoka

  14:00 Jak ocalić smoka

  16:00 Listy do M. 4

  18:00 Trzej muszkieterowie: DArtagnan

  28.12 CZWARTEK

  10:30 Biały Kieł

  12:00 Mikołaj i spółka

  14:00 Miłość jest wszystkim

  16:00 Święta inaczej

  18:00 Młody renifer Alex – CZWARTEK Z DOKUMENTEM

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com