środa, 21 lutego, 2024
+

  Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni Mam Talent, zaprezentuje już jutro Świąteczny Koncert Kolęd w rzeszowskiej Zorzy!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Koniecznie zarezerwuj już teraz miejsca i wykup bilety na niezwykłe wydarzenie – a mianowicie teatr piasku, Tetiany Galitsyny zwyciężczyni programu telewizyjnego „Mam Talent” w 2013 roku, niezwykle utalentowanej Ukrainki. Przed zgromadzoną widownią, która kupi wejściówki w cenie 70 zł, 90 zł lub 100 zł w zależności od miejsca, teatr pokaże przedstawienie z wykorzystaniem prawdziwego piasku, a wszystko to w klimacie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wybranie się na takie przedstawienie to wspaniała okazja oraz tym samym możliwość obejrzenia jedynego w swoim rodzaju występu – historii świątecznej „malowanej” właśnie na piasku.

  Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zaprezentuje swój pokaz jutro, 19 grudnia w dwóch terminach, w kinie Zorza, przy ul. 3 Maja w Rzeszowie. Na wydarzenie warto się wybrać albo od 17:30 do 18:30 albo  od 19:30 do 20:30, kupując i rezerwując wcześniej miejsce, wchodząc na stronę internetową, pod podany niżej adres.

  https://iframe217.biletyna.pl/artist/view/id/22303.

  Do tego wszystkiego bożonarodzeniową historię malowaną piaskiem uświetni przepiękna gra na harfie, ale nie tylko – bo i na różnych innych instrumentach oraz śpiew kolęd. Warto dodać, że teatr piasku prezentuje ciekawe, artystyczne widowisko przedstawiające sztuki wizualne, w połączeniu ze świąteczną muzyką. To będzie malowana piaskiem historia świąt Bożego Narodzenia, przepełniona ciepłem, emocjami oraz atmosferą i magią zbliżających się świąt!

  Pokaż swoim dzieciom coś całkowicie innego! Niech zostawią na chwilę i porzucą na jakiś czas telefony komórkowe, gry komputerowe i niech przeżyją ciekawą, niezapomnianą przygodę, w bardzo interesujący sposób. Niech to będzie wasza wspólna zabawa, frajda oraz oderwanie się od codziennych obowiązków, pracy, szkoły. Podczas przedstawienia idealnie się zrelaksujesz, a z występu wyjdziesz z samymi pozytywnymi emocjami oraz wrażeniami, a także z niesamowitą energią. Zabierz najlepiej całą rodzinę i śpiesz się, bo biletów jest już coraz mniej!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com