środa, 28 lutego, 2024
+

  Na drogach powiatu stalowowolskiego doszło do 8 kolizji

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Trudne warunki drogowe spowodowały, że tylko wczoraj na terenie powiatu stalowowolskiego miało miejsce 8 kolizji drogowych. Na szczęście żadna z osób uczestniczących w tych incydentach nie odniosła poważniejszych obrażeń. Główną przyczyną była nieprawidłowa prędkość kierujących nieadekwatna do panujących warunków oraz brak zachowania bezpiecznej odległości między pojazdami. Policja apeluje do wszystkich kierowców o rozwagę i ostrożność na drodze.

  Wczorajsze opady śniegu przyczyniły się do wystąpienia 8 kolizji w powiecie stalowowolskim. Na szczęście żadna z osób zaangażowanych w te zdarzenia nie odniosła poważniejszych obrażeń. Mimo trudnych warunków drogowych, nie odnotowano żadnego wypadku.

  Najpoważniejsze wydarzenie miało miejsce po godzinie 10 w miejscowości Zdziechowice Drugie, gdzie kierująca Toyotą nie dostosowała prędkości do aktualnych warunków, co skutkowało utratą kontroli nad pojazdem i jego dachowaniem. Kobieta została przewieziona do szpitala celem badań, jednak nie wymagała hospitalizacji.

  W Stalowej Woli zarejestrowano 4 incydenty. Na ulicy Dąbrowskiego kierowca autobusu, wykonując nieprawidłowy manewr omijania, zderzył się z unieruchomionym volkswagenem. Na drodze wojewódzkiej nr 871 kierowca Iveco uderzył w tył poprzedzającego go Audi. Na Alei Jana Pawła II kierowca Fiata najechał na tył Mazdy. Na ulicy 1-go sierpnia doszło do kolizji trzech pojazdów z powodu nieprzestrzegania bezpiecznej odległości.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com