środa, 21 lutego, 2024
+

  Juwenalia na Politechnice Rzeszowskiej najlepsze w Polsce według prestiżowego, ogólnopolskiego rankingu!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Bardzo cieszymy się, informując, że to rzeszowska największa studencka impreza, która odbywa się co roku, kiedy na dworze jest cieplej, w maju zdobyła pierwszą nagrodę w kategorii najlepsze juwenalia organizowane w całej Polsce. Rzeszowska Politechnika wyprzedziła nawet takie miasta jak Kraków, czy Warszawę! Doceniono pracę oraz starania wszystkich organizatorów wydarzenia, które odbywa się już po raz 28. Warto też dodać, że według stworzonego, prestiżowego rankingu Rzeszowskie Juwenalia wygrały w sumie już trzy razy. A niniejszy konkurs organizowany jest od 2013 roku, a o całej wygranej decydują internauci. Jak widać, juwenalia organizowane od wielu lat w centrum, w stolicy Podkarpacia przypadły do gustu największej ilości osób, którzy oddawali głosy. Nic w tym dziwnego. Co roku, juwenalia gromadzą śmietankę gwiazd oraz ogromną publiczność! W Konkursie Nagród Środowiska Studenckiego „ProJuvenes” to właśnie Rzeszów uplasował się najwyżej.

  Ideą konkursu jest promowanie aktywnych studentów i ich inicjatyw oraz podkreślanie zasług osób i podmiotów przyjaznych studentom. To prestiżowe wydarzenie gromadzi przedstawicieli uczelni z całej Polski, by docenić zaangażowanie studentów w rozwijanie wyjątkowych wydarzeń kulturalnych, naukowych i społecznych. Wśród kilku kategorii jedną z nich są właśnie „Najlepsze Juwenalia”.

  W tym roku w pierwszym etapie obok Rzeszowa o miano najlepszej imprezy studenckiej konkurowały takie miasta, jak: Kraków, Warszawa, Lublin, Toruń, Poznań, które przeszły do etapu głosowania internetowego. Po podliczeniu głosów internautów Rzeszowskie Juwenalia zostały niekwestionowanym laureatem konkursu. Organizatorom towarzyszyły wielkie emocje.

  „Bardzo ciężko pracowaliśmy, aby zdobyć tytuł najlepszych juwenaliów w Polsce. Cały zespół dołożył wszelkich starań, aby przyczynić się do tego sukcesu. Jest to nasz trzeci tytuł, co bardzo cieszy, a jednocześnie motywuje do dalszego działania i podnoszenia jakości wydarzenia z roku na rok”

   – mówią organizatorzy wydarzenia.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com