poniedziałek, 4 grudnia, 2023
+

  Największe rockowe hity w jednym miejscu i w jednym czasie! Wybierz się do filharmonii w listopadzie, już teraz rezerwując bilety!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  ALEJA ROCKA SYMFONICZNIE to niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie, już 8 listopada 2023 roku, o godzinie 19:00 i potrwa około dwie godziny. Podczas całego muzycznego koncertu każdy, kto wykupił odpowiednio wcześniej bilety usłyszy największe, światowe, rockowe hity w wykonaniu orkiestry symfonicznej, chórów oraz tancerzy z Ukrainy, a także polskiego zespołu Żuki, który w tym roku obchodzi 35 lat swojej działalności. Pojedynczy bilet kosztuje 140 lub 150 zł i można go zdobyć w kasie Filahrmonii, lub na stronie internetowej –  https://bkb.pl/95210-ed67c.

  Czego posłuchamy?

  Usłyszymy aleję największych rockowych przebojów wszechczasów. Będą te starsze ale też nowsze przeboje. Między innymi w repertuarze zaprezentowane będą piosenki The Beatles, Queen, Led Zeppelin,  Tina Turner, AC/DC. Posłuchamy hitów razem układami tancerek takich jak: „Come Together” – (The Beatles), „The best” – (Tina Turner), „Knockin’ on heaven’s door” – (Bob Dylan), „Sailing” – (Rod Stewart) czy „We Are The Champions” – (Queen). W sumie to będzie około trzydzieści popularnych choćby z radia utworów – rockowych klasyków, których warto posłuchać, wybierając się na to ciekawe, muzyczne wydarzenie!

  Będzie to niezwykłe, niesamowite show, spektakularne widowisko które przeniesie każdego słuchacza w inny świat – świat pełen emocji, niespożytych wrażeń, a to wszystko w połączeniu z efektami świetlnymi, profesjonalnymi choreografiami tancerek, przede wszystkim orkiestrą oraz solistami, którzy grają i śpiewają na bardzo wysokim poziomie.

  Wszystkie piosenki, które zostaną zaśpiewane dostępne są na stronie internetowej:

  https://filharmonia.rzeszow.pl/produkt/aleja-rocka-symfonicznie/.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com