środa, 26 czerwca, 2024
+

  „Ludzie i miejsca. Śladem ciekawych postaci dawnego Rzeszowa” – pod takim hasłem odbędzie się kolejny spacer po mieście, już dzisiaj wieczorem!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej już odsłonie organizowanego spaceru po mieście z przewodnikiem pod tytułem „Oko na miasto”. Wędrówka po stolicy Podkarpacia odbędzie się już dzisiaj, 7 września, wieczorem, w godzinach od 17:00 do 19:00. Uczestniczyć w nim może każdy, kto szczególnie lubi spacerować, a do tego odkrywać ciekawe miejsca w naszym mieście, poznawać bogatą jego historię.

  Każdy taki spacer ma swój przewodni motyw – hasło. Tym razem wszyscy spacerowicze odbędą marsz po Rzeszowie pod hasłem „Ludzie i miejsca. Śladem ciekawych postaci dawnego Rzeszowa”. Już teraz można odgadnąć, że będzie to podróż po miejscach, szczególnie związanych z ważnymi postaciami dla naszego miasta. Tym razem w rolę przewodnika wcieli się Szymon Jakubowski. Zbiórka punkt 17-ta odbędzie się pod bramą do Zamku przy Placu Śreniawitów.

  Podczas wycieczki przewodnik zaprowadzi do bardziej lub mniej znanych miejsc, które słyną z powiązania z ważnymi dla Rzeszowa osobami, opowiadając przy tym ciekawostki oraz anegdoty, których nie usłyszymy nigdzie indziej. Spacer po Rzeszowie cieszy się ogromną popularnością i za każdym razem zrzesza tłumy zainteresowanych rzeszowian, którzy mimo, że mieszkają w stolicy Podkarpacia lub w pobliskich okolicach, chcą jeszcze bardziej poznać ciekawą i bogatą historię miasta Rzeszowa.

  Oko na miasto Europejski Rzeszów – spacery dziejami miasta. Zadanie jest finansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com