sobota, 30 września, 2023
+

  Dzisiaj w Lesku rozpoczyna się Bieszczadzki Festiwal Książki. Trzecia edycja tego wydarzenia potrwa do niedzieli 4 czerwca!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Organizatorem jest Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Lesku, a skierowane jest do miłośników literatury w każdym wieku. Wśród zaproszonych gości znajdziemy zarówno powszechnie znane nazwiska, jak i mniej popularnych, choć nie mniej wartościowych autorów. Jednym z założeń Bieszczadzkiego Festiwalu Książki jest bowiem promocja lokalnych twórców.

  Wydarzenie rozpocznie się 2 czerwca o godzinie 17:00 spotkaniem z Tomaszem Habdasem, podróżnikiem i blogerem, zdobywcą licznych szczytów w Polsce i na świecie. Tego samego dnia o godzinie 19:00 gościem BFK będzie Robert Małecki, jeden z najpopularniejszych autorów kryminałów i thrillerów w Polsce.

  Następnego dnia, 3 czerwca, o 15:30 spotkamy się z Bartłomiejem Kowalińskim, autorem bestsellerowych kryminałów: „W zmowie z mordercą”, „Twarz bestii”, „Potwór z Podhala”. Kolejny punkt programu, o godzinie 17:00, to wizyta pisarza i pasjonata psychologii pozytywnej Jacka Łapińskiego. Natomiast o godzinie 19:00 przyjdzie czas na spotkanie z popularną aktorką teatralną i filmową oraz pisarką Laurą Łącz. Rozmowę z nią poprowadzi dziennikarz TVP Marcin Michrowski. Dzień zakończy się recitalem poetycko-muzycznym Laury Łącz zatytułowanym „Między mną a tobą”.

  Wszystkie powyższe wydarzenia odbędą się w sali widowiskowej Bieszczadzkiego Domu Kultury.

  4 czerwca to dzień poświęcony najmłodszym czytelnikom. O godzinie 11:00 przy basenie Aquarius w Lesku spotkają się oni z Pawłem Gołuchem, autorem serii „Smocze Kroniki”. Będzie to okazja nie tylko do rozmowy z autorem, ale również do wspólnej zabawy.

  Szczegółowy program spotkań:

  02 czerwca 2023r., sala widowiskowa BDK

  17:00 – spotkanie z Tomaszem Habdasem

  19:00 – spotkanie z Robertem Małeckim

  03 czerwca 2023r., sala widowiskowa BDK

  15:30 – spotkanie z Bartłomiejem Kowalińskim

  17:00 – spotkanie z Jackiem Łapińskim

  19:00 – spotkanie z Laurą Łącz, prowadzący Marcin Michrowski

  04 czerwca 2023r., przy basenie Aquarius w Lesku

  11:00 – spotkanie autorskie dla dzieci z Pawłem Gołuchem

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com