sobota, 30 września, 2023
+

  Już jutro odbędzie się piknik charytatywny w Boguchwale. Będzie mnóstwo atrakcji, a do tego zbiórka na szczytny cel!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zapraszamy serdecznie na 6. ENERGO Piknik w Boguchwale. Przed nami wielkie świętowanie mieszkańców osiedla Energetyk z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy jak co roku przygotowali moc darmowych atrakcji dla najmłodszych: dmuchany plac zabaw, przejażdżki na konikach, konkursy rowerowe, pokaz strażacki Ochotniczej Straży Pożarnej w Boguchwale oraz pokaz psów policyjnych. Malowanie twarzy, tatuaże i wspaniałą zabawę z animatorem. Dla dzieci i dorosłych pyszne kiełbaski i potrawy z gilla. Jak zawsze będzie sympatyczna i sąsiedzka atmosfera.

  Impreza charytatywna odbędzie się jutro, 3 czerwca w godzinach od 16:00 do 20:00, przy boisku sportowym na Osiedlu Energetyk.

  Podczas pikniku odbędzie się zbiórka na Kliniczny Oddział Opieki Paliatywno – Hospicyjnej w Rzeszowie. Zachęcamy do wsparcia akcji charytatywnej, warto pomagać.

  Całodobowy oddział opieki paliatywno-hospicyjnej sprawuje wielodyscyplinarną opiekę medyczną, psychologiczną, duchową i społeczną nad chorymi, których schorzenie nie oddziałuje na terapię przyczynową. Opieka ta obejmuje uśmierzanie bólu i innych objawów (leczenie objawowe), łagodzenie cierpień psychicznych, duchowych oraz wspomaganie rodziny chorych w czasie trwania choroby, jak i po śmierci chorego. Celem tych wielokierunkowych działań jest poprawa jakości życia chorych i ich rodzin.

  Na oddział przyjmowani są przede wszystkim pacjenci w ostatniej fazie choroby nowotworowej, po skierowaniu  od  lekarza  rodzinnego  lub   lekarza   specjalisty.

  Oddział prowadzi również Hospicjum Domowe. Opieka paliatywna sprawowana jest w domu chorego przez pielęgniarki, poprzez wykonywanie procedur pielęgniarskich, udzielanie konsultacji i pomocy w prowadzeniu chorych w domu, prowadzeniu edukacji w zakresie praktycznego sprawowania opieki.

  Organizatorami wydarzenia są: Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyk, Gmina Boguchwała, Piotr Pustelny i Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com