wtorek, 5 grudnia, 2023
+

  Startuje kolejna edycja konkursu fotograficznego pod hasłem „Foto Odlot”!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie i Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców zapraszają do udziału w XX Międzynarodowym Niekonwencjonalnym Konkursie Fotograficznym „Foto Odlot” organizowanym przez WDK w Rzeszowie pod patronatem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP – nr 2023/380, Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej – nr 419/2023 i Marszałka Województwa Podkarpackiego.

  Konkurs organizowany jest przez WDK od 1992 r. Początkowo zorganizowano 6 edycji ogólnopolskich a od 1998 r. konkurs w randze międzynarodowej odbył się już 19 razy. Konkurs ten kierowany jest do twórców odkrywających niezwykłe wymiary rzeczywistości i próbujących znaleźć wizualne odzwierciedlenie swoich artystycznych wizji przez dowolną niekonwencjonalną interpretację tematu „odlot”. Temat konkursu jest dowolny, preferujący jednak nowatorstwo, pomysłowość, oderwanie od utartych schematów, norm i wzorców.

  Termin nadsyłania zdjęć to 25 sierpnia 2023 r. a wernisaż wystawy pokonkursowej zaplanowany został na 10 października 2023 r.

  W konkursie realizowanym ze środków Województwa Podkarpackiego przyznane zostaną medale i wyróżnienia FIAP oraz medale Fotoklubu RP i Złote Plakiety WDK. Ponadto przyznane zostaną nagrody pieniężne o łącznej wartości 14 tys. zł

  Więcej informacji i regulamin na stronie konkursu:

  https://wdk.kulturapodkarpacka.pl/o-nas/formy-cykliczne/miedzynarodowy-niekonwencjonalny-konkurs-fotograficzny-foto-odlot/

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com