środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  W Łące, pod Rzeszowem z 23 na 24 czerwca odbędzie się wyjątkowa impreza – noc świętojańska z muzyką i pleceniem wianków!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  23 czerwca o godzinie 17:00 rozpocznie się wyjątkowe wydarzenie, które przeniesie wszystkich w świat legend i tradycji. Przeżyjesz niezwykłe doświadczenia i pełne emocji chwile, które zostaną z tobą na bardzo długo! Będzie plecenie wianków, a potem tradycyjne puszczenie ich do wody. Będzie można też dowiedzieć się czegoś więcej o ziołach, obejrzeć spektakularny pokaz z ogniami i muzyką graną na bębnach, a do tego zabrzmią etniczne rytmy w wykonaniu zespołu Żmije oraz muzyka wprawiająca wszystkich w relaks, który zafunduje nam Projekt Puszcza. Szykuje się zatem wspaniała impreza, blisko Rzeszowa, na którą po prostu musisz wpaść, szczególnie jeśli chcesz poczuć wspaniały klimat i jeśli chcesz coś przeżyć!

  W programie wieczoru na wszystkich czeka wiele atrakcji. Dla miłośników rękodzieła i piękna natury będą przygotowane warsztaty plecenia wianków. Dajcie się ponieść swojej kreatywności i stwórzcie niepowtarzalne dzieło, które zgodnie z tradycją zostanie puszczone na wodę… A na najpiękniejszy taki wianek czekają wspaniałe nagrody w zorganizowanym konkursie!

  Jeżeli interesujesz się ziołami i ich tajemniczymi właściwościami, to warsztaty zielarskie będą prawdziwym rajem dla ciebie. Podczas trwania imprezy, dowiesz się więcej o ziołach leczniczych, ich właściwościach i sposobach wykorzystania. Nauczysz się tworzyć naturalne kosmetyki i herbatki, które poprawią twoje samopoczucie i oczywiście zdrowie.

  A to jeszcze nie koniec! Wspaniała grupa teatralna ognia Aurora zaprezentuje spektakularne show, które oczaruje wszystkie zmysły. Będzie wir wirujących płomieni, rytmiczne bębny. Na pewno poczujesz na skórze wspaniałą magię tego wieczoru! Ich występ jest zaproszeniem do świata niezwykłych iluzji i fantastycznych historii.

  Na zakończenie tej niezwykłej nocy organizatorzy przygotowali wyjątkowy koncert dwóch rewelacyjnych zespołów. Zespół Żmije przeniesie cię w magiczny świat dźwięków etnicznych, łączących różnorodne tradycje muzyczne. Ich melodie wypełnione są tajemniczością i energią, która poruszy twoje serca. Natomiast Projekt Puszcza zabrzmi jak harmonia natury, wprowadzając wszystkich w stan błogości i relaksu. Ich muzyka jest prawdziwym uczuciem wolności i kontaktu z naturą.

  Przygotuj się na wyjątkową przygodę, która przeniesie cię w świat legend i mistycznego poszukiwania. W trakcie tej niezwykłej gry każdy będzie miał szansę odnaleźć tajemniczy kwiat paproci, który otwiera drzwi do magicznych mocy i spełnienia najskrytszych marzeń. Wyostrz wszystkie swoje zmysły aby nocą wyruszyć na poszukiwanie tego tajemniczego kwiatu… ponieważ tylko ci, którzy potrafią słuchać odgłosów natury i zasłuchują się w szum liści, będą mogli odkryć ukryte wskazówki.

  Przygotuj się na niezwykłą noc, która zostanie w twojej pamięci na zawsze. Noc Świętojańska to czas, kiedy zacierają się granice między światem ludzkim a magicznym, a czarowne moce wypełniają powietrze.

  Łącka Noc Świętojańska będzie zorganizowana w dniach od 23 do 24 czerwca 2023 roku, a adresem, do którego trzeba dojechać jest Łąka 239, Centrum Kultury i Sztuki w Łące.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com