sobota, 30 września, 2023
+

  Remont obwodnicy Stalowej Woli, uwaga na zmiany w organizacji ruchu

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Od poniedziałku 29 maja do 30 czerwca prowadzone będą naprawy gwarancyjne na obwodnicy Stalowej Woli i Niska w ciągu DK77. Prace, polegające na lokalnej wymianie nawierzchni oraz naprawie krawężników i pierścieni rond. Kilkukrotnie będzie też zmieniana organizacja ruchu.

  Roboty gwarancyjne będą prowadzone na wszystkich rondach i dojazdach do nich oraz na trasie głównej. Wykonawca będzie prowadził naprawy uszkodzonych krawężników i naprawy spękań pierścieni rond, a w kilku miejscach na trasie głównej wymianę warstwy ścieralnej (frezowanie i układanie nowej nawierzchni). Prace rozpoczną się od ronda na wysokości galerii handlowej Vivo.

  W związku z prowadzonymi pracami, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. W miejscu prowadzonych prac obowiązywał będzie ruch wahadłowy (w szczególności w momencie frezowania nawierzchni oraz układania nowej nawierzchni), zwężenie jezdni, objazdy oraz tymczasowe oznakowanie.

  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prosi kierowców o stosowanie się do obowiązującego podczas robót oznakowania oraz poleceń osób kierujących ruchem. Apelujemy także, aby planując podróż uwzględniać dłuższy czas dojazdu do miejsca docelowego a w miarę możliwości wybierać trasy alternatywne.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com