sobota, 30 września, 2023
+

  Już wkrótce koncert grupy The FoxCats. Serdecznie zapraszamy, szczególnie, że impreza będzie mieć niecodzienny charakter!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Estrada Rzeszowska i Rzeszowski Inkubator Kultury zapraszają serdecznie na Rock’n’rollowe Jam Session z zespołem The FoxCats w niedzielę, 11 czerwca na Skwerze Kultury (nad Rzeszowskimi Piwnicami). Wstęp jest bezpłatny. Wieczorem, o godzinie 20:00 krótkim koncertem promującym autorski materiał zespołu The FoxCats rozpocznie się jam session w rock’n’rollowym klimacie. Będzie to wyjątkowa, niecodzienna impreza. W czasie trwania wydarzenia członkowie grupy będą zachęcać innych muzyków do dołączenia do wspólnego grania na scenie.

  Kim są artyści, którzy wystąpią?

  The FoxCats to trójka młodych chłopaków zafascynowanych brzmieniem z lat 50. i 60. W skład zespołu wchodzą: Mateusz Pleśniak (gitara, wokal), Jarosław Bocek (gitara basowa, wokal) oraz Konrad Wąsacz (perkusja). Podczas koncertu na scenie pojawi się także gościnnie na gitarze Krzysztof Pasieka. Inicjatywa realizowana w ramach konkursu dotacyjnego DziałajMY realizowanego przez Rzeszowski Inkubator Kultury działający w strukturze Estrady Rzeszowskiej.

  Bardzo gorąco zapraszamy!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com