środa, 28 lutego, 2024
+

  Na Bulwarach już 1 czerwca szykuje się mnóstwo atrakcji z okazji Dnia Dziecka!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już 1 czerwca, na Rzeszowskich Bulwarach o poranku, a dokładniej o godzinie 10:00 startuje wyjątkowa impreza z myślą o wszystkich maluchach. Dzień Dziecka w tym roku organizuje Fundacja Misji Obywatelskiej i już teraz zaprasza wszystkich – całe rodziny z dziećmi oraz młodzież do wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia w całym roku, na który to czekają wszyscy najmłodsi. Warto dodać, że na dzieciaki będzie czekało mnóstwo wspaniałych atrakcji. Zarezerwuj więc wolny czwartek w przyszłym tygodniu i spędź ten czas razem z dziećmi, które będą miały okazję wspaniale się wybawić! Zabierz tego dnia swoje pociechy do Parku Kultury i Wypoczynku nad Wisłokiem w Rzeszowie. Wydarzenie potrwa do wieczora.

  Już teraz podajemy, że będą przyszykowane specjalne dmuchańce, wiele gier i zabaw oraz animacji, Mini Zoo oraz aż pięćdziesiąt stanowisk promocyjno-rozrywkowych przygotowanych przez różne instytucje publiczne, prywatne czy społeczne. Ale oczywiście to nie wszystko!

  Przepyszne smakołyki w punkcie gastronomicznym

  Gościem tego dnia będzie znany z popularnego programu telewizyjnego „Pytanie na śniadanie” kucharz, szef kuchni Jerzy Nogal. Poprowadzi z dzieciakami specjalne warsztaty kulinarne, na bazie lokalnych receptur. Także panie z Kół Gospodyń Wiejskich przygotują na ten dzień mnóstwo swoich wyrobów, czy też smakołyków.

  Część artystyczna

  Na  imprezie zaprezentują swoje umiejętności wokalne wychowankowie z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, Zespół Fiesta ze Lwowa oraz wokalista Patryk Mateja. Artysta ten jest wokalistą, gitarzystą oraz autorem tekstów. Wydał jakiś czas temu swoją debiutancką płytę w lipcu, w 2019 roku pt.” Już To Wiem”. Jest także założycielem rzeszowskiego zespołu rockowego „Fern Eyes”. Patryk na pewno uświetni całą imprezę swoimi autorskimi utworami śpiewanymi po polsku.

  Festiwal kolorów

  O godzinie 15:00 na rzeszowskich Bulwarach szykuje się prawdziwy festiwal kolorów. Co to za impreza? Rzeszów na chwilę będzie najbardziej kolorowym miejscem na mapie Podkarpacia! Holi Święto Kolorów to ogólnopolska edycja robiącego furorę na całym świecie festiwalu z proszkami Holi. Impreza skierowana jest do wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych! Poczuj magię zabawy, obrzucaj się kolorowymi proszkami holi ze swoimi znajomymi. Najważniejsze podczas festiwalu są proszki holi, którymi bawią się uczestnicy wydarzenia. Proszki te pochodzą od największych dostawców na świecie. Są w pełni naturalne, ponieważ wyprodukowane z talku, mąki kukurydzianej i naturalnych barwników spożywczych. Wszystko jest w pełni zmywalne wodą.

  Oczywiście udział w całym wydarzeniu na Bulwarach, 1 czerwca 2023 roku jest darmowy, nie trzeba wykupywać biletów, czy wejściówek. Jak widać szykuje się tego dnia moc wspaniałych atrakcji. Dzieci będą miały wspaniałą frajdę, jeśli je zabierzesz!

  Przedstawiamy szczegółowy program imprezy:

  Godz. 10:00 – START

  Godz. 10:30 – 14:00 – CZĘŚĆ ROZRYWKOWO-ARTYSTYCZNA

  Godz. 14:00 – 15:00 – STREFA CHILL OUT

  Godz. 15:00 – 19:00 – FESTIWAL HOLI ORAZ C.D. CZĘŚĆ ROZRYWKOWO-ARTYSTYCZNEJ

  Głównymi organizatorami imprezy jest Fundacja Misji Obywatelskiej, a współorganizatorami – UNICEF, UNHCR, IOM.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com