niedziela, 23 czerwca, 2024
+

  Już tylko dwa dni dzielą nas od bazarku, na którym każdy kupi ubrania, biżuterię lub inne artykuły za niewielką cenę!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zostało tylko dwa dni do tego, by odbył się pchli targ, czyli bazarek z rzeczami z drugiej ręki, w stylu vintage. Będzie można kupić prawdziwe cudeńka, oryginalne akcesoria, ubrania, biżuterię czy jeszcze coś innego za małą, okazyjną cenę. Na organizowanym, niedzielnym bazarku trafisz na same perełki. Jeśli chcesz zdobyć coś niepowtarzalnego, którego nie ma nigdzie indziej, w żadnym sklepie warto przyjść i przekonać się, że było warto. To już kolejna edycja targu, która tak jak co roku odbywa się przy rzeszowskiej Fosie, obok Alei Pod Kasztanami 12, 28 maja 2023 roku o godzinie od 12:00 do 16:00.

  Okolica rzeszowskiej Fosy to nie tylko miejsce, w którym rozstawione będą różne bibeloty, czy odzież tego dnia, w niedzielę. Ale również bardzo klimatyczny punkt na mapie Rzeszowa, w którym można usiąść w plenerze i coś przekąsić. Jak właściciele FOSY opisują to miejsce, jest to „outdoorowy projekt kulturalno-gastronomiczny w Rzeszowie”. Można zjeść pyszną pizzę i po prostu dobrze spędzić czas na łonie, blisko natury. FOSA otwarta jest cały tydzień od 12:00 do północy!

  To będzie już kolejna edycja tej inicjatywy, letniego BAZZARU. Wystawcy mogą kontaktować się mailowo z organizatorami całej akcji, pod adres: izabelahasan1@gmail.com. Obowiązuje wpisowe, w wysokości tylko 10 zł, a wszystkie uzbierane pieniądze zostaną przeznaczone na promocję eventu! Całe wydarzenie można także śledzić na Facebooku, klikając na link:

  https://www.facebook.com/events/194779580150999/?ref=newsfeed.

  Serdecznie zapraszamy, nie może Cię tam zabraknąć!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com