piątek, 2 czerwca, 2023
+

  Początkiem czerwca startują KULTURALIA. Jaki będzie program imprezy?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Nadchodzą długo wyczekiwane przez wszystkich studentów KULTURALIA. Impreza z udziałem gwiazd głównie polskiej sceny muzycznej, z licznymi koncertami, barwnym korowodem, który przejdzie ulicami miasta z głównego Rynku, aż do Miasteczka Akademickiego przy ul. Cichej rozpoczyna się już niedługo, bo 2 czerwca (w piątek za tydzień). Wspaniała zabawa potrwa dwa dni, do 3 czerwca (przyszłej soboty). W tym roku, na głównej scenie wystąpią tacy artyści, jak KUBAN, YOUNG IGI, DZIARMA, MYSLOVITZ, OPAŁ, VIDEO, MR. POLSKA, MIĘTHA, ELEKTRYCZNE GITARY.

  To będzie już 11. edycja podkarpackich KULTURALIÓW 2023. W te dwa dni przepełnione najlepszą muzyką, pysznym jedzeniem oraz genialną atmosferą wszyscy uczestnicy festiwalu posłuchają w sumie 10 koncertów artystów, którzy wystąpią na scenie głównej. W tym roku zabrzmią takie gatunki muzyczne jak rap, alternatywa, pop oraz rock.

  Oprócz tego na miasteczku akademickim będzie rozłożona scena rzeszowskiego klubu Aloha, na której wystąpi kilkunastu DJ-ów z Polski. Przez cały czas trwania KULTURALIÓW uczestnicy będą mieli wspaniałą okazję posłuchać najlepszej klubowej muzyki. Ta mniejsza scena dostępna będzie 2 czerwca w godzinach od 21:00 do 2 w nocy oraz 3 czerwca od godziny 21:30 do 2:30.

  Przede wszystkim, zgodnie z coroczną tradycją, ulicami miasta już od godziny 18:50 przejdzie barwny korowód, składający się ze studentów, którzy przebierają się za różne postacie. Jak pokazały ostatnie lata, ich kreatywność jest naprawdę olbrzymia! Warto tutaj także dodać, że podczas KULTURALIÓW i przejścia korowodu studentów niektóre ulice będą w tym czasie (czyli 2 czerwca) na chwilę pozamykane.

  KULTURALIA to także miejsce, w którym będzie można zjeść pyszne jedzenie w strefie food trucków oraz wypić zimne piwo, dzięki partnerowi głównemu – Browarowi Perła.

  Co jeśli chodzi o bilety? Można je wykupić przez internet, wchodząc na link:

  https://stage24.pl/events/kulturalia-miasteczko-akademickie-1074?fbclid=IwAR1dBQGlXN30e8Jngt_AH7ok0LAN-jVbMHIv1o5aNwdcVLNJKtgbc3TBRvU.

  Szykuje się zatem wspaniała zabawa, niezapomniana impreza, na którą na pewno warto wpaść, być jej uczestnikiem. Mamy nadzieję, że w tym roku dopisze pogoda, a studenci, czy inni uczestnicy całego festiwalu wspaniale się wybawią!

  Dokładne informacje o biletach, ulgach itd. są dostępne na stronie internetowej https://www.ur.edu.pl/pl/uniwersytet/aktualnosci/wielkimi-krokami-zblizaja-sie-rzeszowskie-kulturalia-studenckie. Zapraszamy do udziału w tegorocznych KULTURALIACH. Cała impreza zaczyna się przy rzeszowskim rynku już o 17:00, po południu! Szczegóły na plakacie!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com