piątek, 2 czerwca, 2023
+

  W Rzeszowie na wakacjach będzie kręcony film „Rage of Stars”, w którym główną rolę zagra Andrea Tivadar!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Na wakacjach 2023, przez dwa miesiące będzie kręcony najnowszy film reżysera Łukasza Roga, który razem we współpracy z Rafałem Kaliszem stworzyli studio filmowe pod nazwą „LUKRA FILMS”. Misją tego studia jest oczywiście tworzenie międzynarodowych filmów fabularnych w amerykańskim stylu.

  Twórca filmowy, pan Łukasz tym razem wziął się za produkcję filmu, który powstanie w stolicy Podkarpacia. Nazywa się on „Rage of Stars” i warto pochwalić się tym, że główną jego bohaterką będzie Andrea Tivadar. Jest to brytyjska aktorka, która ma rumuńskie korzenie. Zagrała dotychczas w wielu produkcjach. Mistrzowską grę aktorską pokazała w takich filmach, jak: „Killing Eve”, „Bulletproof”, „If Only”. Główną rolę odegrała również w filmie „Safe inside”.

  Kto jeszcze zagra w filmie?

  Małgorzata Klara to doświadczona polska aktorka filmowa i teatralna, znana m.in. z roli w „Pitbull. Nowe porządki”, „Planeta Singli”, „Korona Królów”, „Chyłka”, „Przyjaciółki” czy „Najlepszy”. Jest absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Aktorka grywa również za granicą, ostatnio mogliśmy ją zobaczyć w brytyjskim serialu „EastEnders” oraz w filmie „The Coldest Game”.

  Mayu Gralińska Sakai to utalentowana modelka, aktorka i zawodowa tancerka o japońskich korzeniach. Ma za sobą role w filmach i serialach, m.in. „Brzydula”, „Barwy szczęścia”, „Kogel model”, „Bodo”, „M jak miłość”, „Usta usta”, czy ostatnio w serialu Netflixa „W głębi lasu”. Wystąpiła również w teledyskach Dawida Podsiadło „To co masz Ty!” oraz „Bubbletea” Quebonafide i Darii Zawiałow.

  O czym będzie film, który niedługo rozpocznie swoją produkcję?

  „RAGE OF STARS” to pełnometrażowe rozwinięcie amatorskiego, polskiego filmu „NO STARS ANYMORE”, którego zaskakujący międzynarodowy sukces skłonił twórcę w 2022 roku do poczynienia kolejnego kroku. Produkcja tego dzieła filmowego będzie anglojęzyczna. Warto też tutaj dodać, że do castingu zgłosiło się prawie 8000 aktorów z całego świata.

  Poznajmy bliżej reżysera filmu

  Łukasz Róg to reżyser, który nazywa siebie samoukiem. Obecnie trzy jego filmy są na etapie pre-produkcji, co oznacza, że nie są jeszcze skończone, a robienie zdjęć jest dopiero w planach. Pierwszy z tych filmów, to „Rage of Stars”, którego realizacja już ruszyła. Poza tym reżyser może się pochwalić współpracą z Red Bull, Monster Energy. Kręcił teledyski dla takich zespołów muzycznych, jak Bring Me The Horizon, The Anix oraz SYMPTONE. Ostatnio tworzył filmy promocyjne dla boksera Łukasza Różańskiego, który w kwietniu tego roku został zawodowym Mistrzem Świata Federacji WBC.

  Nie możemy doczekać się już filmu!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com