piątek, 1 grudnia, 2023
+

  Daniel Myśliwiec po sezonie odchodzi ze Stali Rzeszów

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W czwartek 18 maja Stal Rzeszów poinformowała, że bez względu na osiągnięty wynik sportowy w obecnie trwającym sezonie zakończona zostanie współpraca z obecnym trenerem pierwszego zespołu Danielem Myśliwcem.

  Trener Daniel Myśliwiec objął stanowisko w grudniu 2020 roku. Pod jego wodzą Stal Rzeszów awansowała do Fortuna I ligi. Jego kadencja trwała 2,5 roku.

  Twitter Stal Rzeszów

  Daniel jest jednym z najlepszych trenerów w Polsce i nie chodzi tu o konflikt, tylko inny punkt widzenia. Inaczej widzimy przyszłość pierwszej drużyny, klubu – ja staram się patrzeć kompleksowo i kilka lat do przodu jeżeli chodzi o przyszłość. Uważam, że można połączyć wprowadzanie młodzieży systemowo, a nie z chwili potrzeby i odnosić przyszłościowo sukcesy sportowe. Nie będziemy w stanie dać Danielowi najlepszych zawodników dostępnych na rynku w celu już teraz osiągnięcia najwyższych wyników sportowych, dlatego też zdecydowaliśmy się na zakończenie współpracy

  Rafał Kalisz, prezes Stali Rzeszów

  O tym, że jego praca w Rzeszowie skończy się wraz z ostatnią kolejką trener Myśliwiec poinformował na konferencji przed meczem z GKS-em Katowice. Jak sam trener powiedział o zakończeniu współpracy dowiedział się, przed meczem z Arką Gdynia. Szkoleniowiec Stali Rzeszów chciałby, żeby zaistniała sytuacja nie miała wpływu na osiągane wyniki w ostatnich trzech meczach i ewentualnych barażach.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com