poniedziałek, 4 grudnia, 2023
+

  Uczennice pracowni muzycznych z Rzeszowskiego Domu Kultury mogą się pochwalić wieloma sukcesami! Serdecznie gratulujemy!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W ostatnim czasie, Rzeszowski Dom Kultury może pochwalić się wieloma osiągnięciami swoich podopiecznych, które na co dzień ćwiczą swój wokal pod okiem trenerek śpiewu. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy oczywiście dalszych sukcesów!

  Gosia Rybczyk – wychowanka Pracowni Muzycznej Rzeszowskiego Domu Kultury (filia Mieszka I), otrzymała nagrodę w organizowanym konkursie! Nastolatka na co dzień uczy się śpiewu pod okiem Kingi Sudoł i nie dawno temu wróciła do domu z nagrodami! Brała udział w X Jubileuszowym Miejskim Konkursie Muzycznym „Gdzie się podziały tamte melodie”. Zajęła w tym konkursie 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy!

  Kolejny sukces udało się osiągnąć Antoninie Bijak, która uczy się w pracowni wokalnej Rzeszowskiego Domu Kultury, w Budziwoju. Dziewczyna zajęła II miejsce w „Gminnym Konkursie Piosenki Ekologicznej” organizowanym w Boguchwale. W tym samym konkursie została nagrodzona także Julia Nowak, która uczy się śpiewu w Rzeszowskim Domu Kultury na Dąbrowskiego, zajmując wyróżnienie!

  Do tego Basia Mroczko z pracowni Rzeszowskiego Domu Kultury, z Drabinianki została Super Finalistą w I kategorii wiekowej w „Międzynarodowym Konkursie Wokalnym „THE Golden Voice”. Teraz ma szansę zdobyć dodatkowy puchar „Sympatii Widzów”. Aby dziewczynka wygrała, potrzebuje naszych głosów! Dlatego też głosujmy, klikając „lubię to” na profilu konkursu  na Facebooku pod nagraniem Basi, albo klikając „łapkę w górę” pod filmikiem dziewczynki na YouTube, w którym to pięknie śpiewa. Uwaga, głosowanie trwa tylko do jutra (18 maja 2023 roku). Dziewczynka uczy się na co dzień pod okiem pani instruktor Natalii Wójcik.

  Link do głosowania na YouTube znajduje się poniżej:

  Możesz też oddawać głosy na Facebooku, przy nagraniu z Basią Mroczko, wchodząc po link:

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100063588487567.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com