sobota, 30 września, 2023
+

  Rajdowy Super Sprint na ulicach Boguchwały

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W sobotę, 13 maja 2023, na ulicach Boguchwały, odbędzie się impreza pod nazwą Kryterium Boguchwały. W Super Sprincie, który rozegrany zostanie na 2-kilometrowej próbie wystartować może każdy chętny posiadacz prawa jazdy.

  Impreza odbędzie się w ramach wydarzenia MOTO SHOW Boguchwała, obejmującego poza Super Sprintem także rajd Retro Carpathia, rundę Mistrzostw Europy Strefy Centralnej w Historycznych Rajdach na Regularność oraz Rajd Nocy Muzeów dla pojazdów zabytkowych.

  Kryterium Boguchwały rozegrane zostanie na widowiskowej, 2-kilometrowej próbie sprawnościowej, w samym centrum miasta, w okolicach dworca kolejowego i basenów w Boguchwale. Na odcinku rywalizować będą nie tylko uczestnicy Super Sprintu, ale także załogi startujące w Retro Carpathii i Rajdzie Nocy Muzeów, a więc samochody historyczne i zabytkowe. Bazą MOTO SHOW Boguchwała będzie Rynek w Boguchwale, na którym przez cały weekend odbywał się będzie rodzinny piknik motoryzacyjny.

  Każda załoga przejedzie próbę sprawnościową trzykrotnie. Przejazdy uczestników Super Sprintu odbywać się będą w godzinach od 12:00 do 15:00, a po nich rywalizować będą uczestnicy pozostałych rajdów. Wcześniej odbędzie się odbiór dokumentów, badanie kontrolne samochodów oraz zapoznanie z trasą.

  Do udziału w Kryterium Boguchwały dopuszczeni zostaną wszyscy chętni posiadacze prawa jazdy i sprawnych, dopuszczonych do ruchu drogowego samochodów. Wpisowe wynosi od 150 do 250 złotych. Zgłoszenia przyjmowane będą w formie elektronicznej do 10 maja (środa), do godz. 23:59. Ilość miejsc ograniczona!

  Szczegóły imprezy, zasady zgłoszeń i wysokość wpisowego dostępne są na stronie internetowej organizatora: http://www.automobilrzesz.pl/ oraz w wydarzeniu na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/256679740166739/

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com