sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Carpathian Startup Fest czyli szansa na kapitał inwestycyjny dla startupów

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Do 30 kwietnia można zgłaszać swoje pomysły biznesowe do udziału w III edycji Carpathian Startup Fest (CSF23), która odbędzie się 15-16 czerwca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena koło Rzeszowa.

  W puli nagród jest łącznie 100 000 zł, a najwyżej oceniony przez jurorów startup zdobędzie 40 000 zł. W konkursie mogą wziąć udział nie tylko startupy, ale także scaleupy oraz pomysłodawcy.

  Carpathian Startup Fest to wydarzenie, podczas którego przedsiębiorcy z całej Polski oraz z zagranicy mają szansę na zaprezentowanie swoich pomysłów biznesowych oraz na spotkanie z inwestorami. Do udziału w konkursie można zgłaszać się poprzez wypełnienie formularza na stronie wydarzenia. Przedstawiciele funduszy inwestycyjnych i inwestorów oceniają każde zgłoszenie, a lista finalistów zostanie ogłoszona 12 maja.

  Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy odwiedzić stronę https://carpathianfest.pl i do 30 kwietnia wypełnić umieszczony na niej formularz zgłoszeniowy. Każde zgłoszenie jest analizowane i oceniane przez przedstawicieli funduszy inwestycyjnych i inwestorów (kategoria Startup i Scaleup) oraz przez przedstawicieli organizatora i partnerów CSF23 (kategoria Idea Challange).

  Podczas festiwalu przeprowadzane będą także eksperckie wystąpienia oraz panele dyskusyjne, w których wezmą udział reprezentanci ekosystemu startupowego oraz środowiska biznesowego. Finaliści Carpathian Startup Fest będą mieli okazję wzięcia udziału w siódmej edycji programu mentoringowego InCredibles.

  Jednym z wiodących elementów festiwalu jest konkurs, w którym startupy i scaleupy walczą o nagrody pieniężne. Finaliści, którzy zaprezentują swoje projekty na scenie w G2A Arena, będą mieli szansę na zdobycie kapitału inwestycyjnego od topowych funduszy inwestycyjnych i biznesmenów. Festiwal to także okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, między innymi dzięki strefie Business Dating.

  Dodatkową szansę dla przedsiębiorców daje Open Mic Pitch – możliwość zaprezentowania swojego projektu na szerszym forum oraz uzyskanie konstruktywnego feedbacku od inwestorów, ekspertów oraz mentorów. Najlepsze pięć wystąpień zostanie nagrodzonych możliwością rozmowy z przedstawicielami pięciu topowych polskich funduszy, którzy dysponują łącznie kapitałem inwestycyjnym o wartości ponad miliarda złotych.

  Organizatorzy CSF23 zapraszają do udziału polskie i zagraniczne spółki. Na festiwalu będą mieli oni szansę na zaprezentowanie swoich pomysłów biznesowych oraz na zdobycie kapitału inwestycyjnego, także poza głównym konkursem.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com