piątek, 2 czerwca, 2023
+

  Zapraszamy na zajęcia Rock’n’Fitness. Potrenuj z instruktorką Karoliną do mocnych, rockowych brzmień a to wszystko za darmo!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rock’n’Fitness – czyli Fitness na Rock’owo – to nowatorskie zajęcia, których nie ma jeszcze na rynku fitness. Autorski pomysł na Rock’n’Fitness powstał dzięki połączeniu dwóch pasji – tańca i muzyki rock’owej. Zajęcia przeprowadzane są w formie intensywnych ćwiczenia cardio – aerobik oraz nauki krótkich, autorskich układów tanecznych do utworów w klimacie rock’owym. Propozycja jest o tyle ciekawa, że może być alternatywą dla osób, które nie uczęszczają na żadne zajęcia sportowe czy artystyczne ze względu na muzykę, które nie wpasowuje się w gusta muzyczne osób, słuchających cięższych brzmień.

  Założycielką marki Rock’n’Fitness jest Karolina Majdan-Solecka – choreograf, instruktor tańca oraz aerobicu. Pasjonatka tańca i muzyki rockowej.

  Zajęcia będą się odbywały w kwietniu, w dniach:

  03.04 – poniedziałek – godz. 19:00-20:00

  12.04 – środa – godz. 19:00-20:00

  17.04 – poniedziałek – godz. 19:00-20:00

  26.04 – środa – godz. 19:00-20:00

  ,,Inicjatywa realizowana w ramach Konkursu dotacyjnego DziałajMY realizowanego przez Rzeszowski Inkubator Kultury działający w strukturze Estrady Rzeszowskiej”.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com