piątek, 2 czerwca, 2023
+

  Zbliżają się kolejne warsztaty wielkanocne w Rzeszowskich Domach Kultury! Tymczasem sprawdź relację jednych z nich!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zbliżają się Święta Wielkanocne. Rzeszowski Dom Kultury z tego też względu zorganizował liczne warsztaty dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Na marzec, a raczej na jego końcówkę zaplanowano wyjątkowe spotkania, które odbyły się już i odbędą w najbliższych dniach. Podczas ich trwania wszyscy uczestnicy zgłębią tajniki tworzenia przepięknych, wielkanocnych ozdób. Na warsztaty zaproszone są też osoby z Ukrainy. W nadchodzącą środę (29 marca) odbędą się warsztaty florystyczne, z kolei w ostatnim dniu marca (w najbliższy piątek) zaplanowane będą warsztaty z tworzenia ozdób wielkanocnych.

  Warsztaty florystyczne „Świąteczny stół”, odbędą się w środę 29 marca 2023 roku o godzinie 18:00 w RDK Widokowa przy ul. Widokowej 1. Integracyjne warsztaty skierowane są do dzieci od 7 roku życia wraz z rodzicami. Zapisu dokonać można pod numerem tel. 518 191 764 (pn-pt, 12:00-18:00). Liczba miejsc jest ograniczona! Działanie to realizowane jest przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

  Rzeszowski Dom Kultury zaprasza także na warsztaty świątecznego rękodzieła pod hasłem „Z wielkanocnego koszyka”. Zajęcia mają charakter integrujący dzieci polskie i ukraińskie. Podczas spotkania wykonane zostaną różnorodne ozdoby związane z tematyką wielkanocną, które będą stanowić oryginalną dekorację świątecznego stołu. Warsztaty te odbędą się w piątek 31 marca 2023 roku w godzinach 17:00-19:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Pobitno przy ul. Konfederatów Barskich 43a. W zajęciach brać udział mogą dzieci od 7 roku życia. Udział bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisów dokonać można pod numerem tel.  516 121 438, od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-19:00. Działanie realizowane przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

  Za nami warsztaty wypiekania baranków wielkanocnych, które odbyły się pod okiem i nadzorem Gospodyń Wiejskich na Matysówce. Już teraz możesz obejrzeć relację z tego kursu!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com