piątek, 2 czerwca, 2023
+

  W budynku Uniwersytetu pod koniec marca odbędzie się wykład psychoterapeutki pod hasłem „Odkryj swoje wewnętrzne dziecko”!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W Małej Auli w budynku A1 dnia 30 marca 2023 roku, w godz. 17:00 – 20:00 odbędzie się wydarzenie ,,Odkryj swoje wewnętrzne dziecko”, organizowane przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego, będącego częścią krajowego projektu NZS – „Studenci Dla Zdrowia”. 

  Wydarzenie „Odkryj swoje wewnętrzne dziecko” ma na celu zwrócenie uwagi na termin „wewnętrzne dziecko”, który odnosi się do tego,  jak człowiek postrzega samego siebie i jak to wpływa na jego zachowanie. Główną częścią wydarzenia będzie prelekcja poprowadzona przez psychoterapeutę, specjalizującego się w terapii w nurcie behawioralno-poznawczym. Praca nad „wewnętrznym dzieckiem”, które tkwi w każdej osobie, pozwala na odnalezienie i opisanie nieadaptacyjnych schematów zachowań – wzorców poznawczych i emocjonalnych, utrudniających życie człowieka, przede wszystkim w sferze związków uczuciowych, relacjach rodzinnych i przyjacielskich czy w pracy zawodowej. Kształcenie młodych w tym kierunku pomaga im zrozumieć siebie, swoje potrzeby i zachowania. Wydarzenie „Odkryj swoje wewnętrzne dziecko” ma na celu dać młodemu człowiekowi możliwość, by na chwilę zatrzymał się i zastanowił się nad tym, kim naprawdę jest i dokąd dąży. 

  Projekt „Studenci Dla Zdrowia” powstał podczas pandemii, jako odpowiedź na ograniczoną aktywność fizyczną oraz problemy psychiczne, które zaczęły dotykać wielu studentów w Polsce. Jego celem jest szerzenie wiedzy o zdrowiu psychicznym i fizycznym wśród studentów, tak by zachęcić ich do zadbania o te dwie ważne sfery życia.

  Do tego, po wykładzie z psychoterapeutką, Magdaleną Hadaj do rzeszowskiej Cybermachiny, znajdującej się przy ul. Jana Matejki 4 wszyscy chętni będą mogli wybrać się na karaoke i sprawdzić swoje umiejętności wokalne, śpiewając różne piosenki! Tym razem na wszystkich czekają do zaśpiewania piosenki z kultowych bajek z naszego dzieciństwa, takich jak na przykład Disney. Do tego warto przygotować na tą imprezę bajkowe przebranie z twojej ulubionej bajki z dzieciństwa i warto w nim przyjść tego dnia do klubu. Dobra zabawa gwarantowana!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com