środa, 17 lipca, 2024
+

  Wiemy, kto wystąpi podczas Karpackiej Majówki na rynku w Rzeszowie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W dniach 1-3 maja odbędzie się druga edycja Karpat na widelcu, połączona ze Świętem Paniagi. Obydwa wydarzenia będą zwieńczeniem trzydniowego jarmarku, obfitującego w najlepsze potrawy kuchni pogranicza. Ambasadorem Karpat na widelcu jest Robert Makłowicz, który podczas wydarzenia będzie między innymi kosztował dań oraz da pokaz kulinarny na scenie.

  Finałem Karpackiej Majówki będzie koncert Queens of Soul, zespołu tworzonego przez finalistów telewizyjnych talent show: The Voice of Poland, Szansa na Sukces, laureatów ogólnopolskich plebiscytów muzycznych, wykładowców instytutów muzyki  i artystów największych produkcji muzycznych w Polsce i za granicą.

  Na publiczność czekają największe światowe przeboje artystek takich jak Whitney Houston, Amy Winehouse, Tiny Turner  oraz Arethy Franklin, Niny Simone, Chaki Khan w autorskich aranżacjach Łukasza Sztaby i Tomasza Jachyma.

  W niesamowitą podróż w świat muzyki i wspomnień, zabiorą słuchaczy utwory takie jak: I Wanna Dance with Somebody, I’m Every Woman, What’s Love Got to Do with It, Ain’t Nobody, Rehab, A Natural Woman, Respect, Think…

  Dajmy się porwać ponadczasowym utworom, które zdobyły serca publiczności na całym świecie! Posłuchajmy bestsellerów światowej muzyki, które przez dekady królowały na topowych listach przebojów, inspirowały miliony słuchaczy i kształtowały społeczne trendy!

  To będzie zjawiskowy wieczór, pełen mocnego, instrumentalnego brzmienia, pięknych głosów i nastrojowej reżyserii światła.

  Wokale:  Sylwia Łyko, Dominika Gunia, Ewa Siembida,

  Chóry: Ewa Niewdana-Hady, Bartłomiej Piwowar, Łukasz Wicher

  Sekcja dęta: Piotr Gunia – saksofony, Wojciech Szela – trąbki

  Instrumenty klawiszowe: Przemysław Stefańczyk – piano, Tomasz Jachym – piano, syntezatory

  Gitary: Zibi Zawadzki, Michał Kołodziej

  Perkusja Kuba Madejowski

  Reżyseria światła i multimediów:  Bartosz Gunia – GUNIA Concert Lighting, Karol Olszański

  Reżyseria dźwięku: Jakub Olszański, Dominik Maczuga

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com