piątek, 2 czerwca, 2023
+

  Przy ulicy Kochanowskiego w Rzeszowie powstały nowe miejsca Kiss&Ride

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Przy ulicy Kochanowskiego na os. 1000-lecia w Rzeszowie w sąsiedztwie dworca kolejowego zostały wyznaczone miejsca postojowe Kiss&Ride. Kolejne powstają w rejonie szkoły podstawowej i przedszkola przy ul. Lwowskiej. 

  Trwa Budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego. To największa z trwających obecnie w Rzeszowie inwestycji. Jej efektem będzie zupełnie nowy wygląd placu przed głównym rzeszowskim dworcem kolejowym. Powstanie tam podziemny parking, który będzie mógł pomieścić ponad 100 pojazdów. Będzie on połączony podziemnym przejściem z budynkiem dworca kolejowego, który także jest obecnie przebudowywany. Częścią RCK jest także przebudowa układu drogowego w sąsiedztwie dworca. Jednym z jego elementów będzie nowe rondo u zbiegu ulic Grottgera i Asnyka. 

  Dlatego też w niedużej odległości od wejścia do przejścia wyznaczone zostały dwa miejsca postojowe kiss&ride. Korzystający z nich kierowcy będą mogli zatrzymać się na trzy minuty, by wysadzić pasażerów lub też ich zabrać. 

  Podobne miejsca Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie wyznaczy, dla rodziców dowożących i odbierających dzieci, w rejonie szkoły podstawowej i przedszkola przy ul. Lwowskiej 17.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com