wtorek, 26 września, 2023
+

  W ostatnią środę marca warto wybrać się do Filharmonii Podkarpackiej, by posłuchać muzyki filmowej w niezwykłych aranżacjach

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dokładnie 29 marca 2023 roku, wieczorem, o godzinie 19:00 w Filharmonii Podkarpackiej im. A. Malawskiego odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, którego nie możesz przegapić. Na scenie pojawi się PRIME Orchestra z wyjątkowym muzycznym repertuarem. Cena pojedynczych wejściówek kosztuje już od 135 zł. Bilety dostępne są na stronie internetowej www.eventim.pl. W razie dodatkowych pytań należy dzwonić pod numerem tel. +48727830811. Koncert potrwa 1 godzinę i 45 minut.

  Wiosną 2023 roku nowoczesna crossover orkiestra PRIME ORCHESTRA wyrusza do europejskich miast z nową turą koncertową – FILM SYMPHO SHOW! FILM SYMPHO SHOW to fascynująca podróż w świat kina, której towarzyszy nowoczesna technologia, potężny dźwięk wysokiej jakości, dynamiczny pokaz świetlny, jaskrawe efekty specjalne oraz duży ekran LED kinowego formatu.

  To prawdziwe muzyczne show połączone z ekskluzywnymi własnymi orkiestrowymi wersjami ścieżek dźwiękowych najsłynniejszych kultowych filmów: HARRY POTTER, STAR WARS, MATRIX, GLADIATOR, INTERSTELLAR, INCEPCJA, PIRATES OF THE CARIBBEAN, ROCKY, MISSION IMPOSSIBLE, GHOSTBUSTERS i inne.

  Przez dwie godziny, na żywo, utalentowany zespół PRIME ORCHESTRA, składający się z ponad 40 charyzmatycznych muzyków i wokalistów orkiestry, ekspresyjnego zespołu rockowego, mistrza efektów dźwiękowych – DJ-a oraz niezwykle artystycznego dyrygenta – wykorzystując cały arsenał twórczy i techniczny, wspólnie tworzą niezrównaną atmosferę magii, szaleńczej dynamiki i blasku świata kina w nowej prezentacji FILM SYMPHO SHOW!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com