piątek, 2 czerwca, 2023
+

  Rzeszowskie Piwnice na koniec marca szykują sporą dawkę muzyki, ale nie tylko. Wybierz coś dla siebie i wpadnij na ul. Rynek 26!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Koniec marca zapowiada się bardzo muzycznie – koncerty, warsztaty, dyskusje… Rzeszowskie Piwnice przedstawiają szereg muzycznych wydarzeń, które odbędą się w najbliższych dniach.  Najlepiej wpaść na nie wszystkie. Szczególnie, jeśli szukamy miejsca, w którym będzie się można trochę rozerwać po całym dniu i tygodniu spędzonym w pracy albo w szkole!  

  Electronic Bloom w Piwnicach

  25 marca od goddziny 21:00 aż do rana hol Rzeszowskich Piwnic zawładnie muzyka house i  techno. Electronic Bloom X FOSA: Chapchnsky – Melodee – Novicky  to wydarzenie audio wizualne, stworzone przez lokalnych artystów. Bilety w cenie 30 zł (II pula) znajdziecie pod tym linkiem https://tiny.pl/w8b1q.

  FB wydarzenie: https://www.facebook.com/events/864379617939049/

  Niedzielny panel dyskusyjny, niezły lumpeks oraz koncert Jerzego Mazzolla

  Niedziela będzie intensywna i czeka na Was wiele atrakcji. Od samego rana w Piwnicach będzie się działo – zwiedzanie Piwnic bez przewodnika w godz. 13:00 – 17:30, również w tych godzinach odbywać się będzie „Niezły lumpeks”, wydarzenie podczas którego ubrania dostają drugie życie!  O godzinie 12:00 ze Skweru Kultury ruszy spacer edukacyjny „(Nie) znana historia rzeszowskich piwnic z czasów Holokaustu” – udział jest bezpłatny.

  Chcesz się dowiedzieć „Jak sprzedać koncert?” przyjdź i weź udział w bezpłatnym panelu dyskusyjnym! Warsztat dyskusyjny, który poprowadzi Bartek Borówka i Jerzy Mazzoll, rozpocznie się o godzinie 17:00. Zaraz po warsztatach około godz. 19:00 odbędzie się koncert Jerzego Mazzolla oraz młodzieżowego zespołu Sad Smiles – wstęp wolny.

  Więcej na temat warsztatów i koncertu znajdziesz tutaj https://tiny.pl/w8bj1

  FB: https://www.facebook.com/events/204306325547133/

  Marokańscy artyści w Rzeszowskich Piwnicach

  Rezerwujcie przyszłą środę i czwartek… i poddajcie się muzyce z „krainy dalekiego zachodu słońca”! W środę o godz. 18:00 młodzież i dorośli będą mogli wziąć udział w warsztatach gitarowych, które poprowadzi Ayoub Houmanna. Warsztaty są darmowe, a zgłoszenia należy wysyłać przesyłać na adres snosal@rzeszowskiepiwnice.pl.

  Lubisz muzykę etniczną funk, blues, jazz,? Ten mix gatunków usłyszysz podczas czwartkowego koncertu Ayoub Houmanna z zespołem – „Babylon To Timbuktu”. Będzie to muzyczna podróż, na którą nie trzeba posiadać biletu, wystarczy przyjść do Rzeszowskich Piwnic, rozsiąść się i dać się unieść dźwiękom! Start godz. 20:00.

  Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem: https://tiny.pl/w8b4z

  Zapraszamy!

  FB wydarzenie: https://www.facebook.com/events/893470631934201/

  FB wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1264469804279946/

  Rodzinny warsztatlon muzyczny

   W piątek 31.03. odbędzie się całodniowy maraton muzycznych warsztatów – dedykowanych dzieciom i młodzieży w wieku 7 – 18 lat. Dzień jest podzielony na dwa sety –  szkolny, w programie warsztaty „Od harmonijki do loopera”, Rzeszów iPad Orchestra oraz rodzinny trwający od 16:00 do 20:00,  a w nim Słuchowidowisko poprowadzone przez Bumi Phillips a także „Od dźwięku do obrazu” – warsztaty performatywnych wizualizacji.

  Chcesz wziąć udział w warsztatach? Pobierz darmową wejściówkę na stronie https://rzeszowskiepiwnice.pl/

  Szczegóły wydarzeń znajdziesz na stronie https://rzeszowskiepiwnice.pl lub  https://www.facebook.com/Rzeszowskie.Piwnice

  FB: https://www.facebook.com/events/730152325230329/

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com