czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Biuro Wystaw Artystycznych organizuje zajęcia dla dzieci i młodzieży z tworzenia kartek świątecznych i ozdób wielkanocnych!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Z tego też względu Rzeszów, a dokładniej BWA organizuje specjalne warsztaty z myślą o dzieciach, które chciałyby się nauczyć tworzyć prace plastyczne charakterystyczne dla tego kwietniowego święta. Rzeszowskie Biuro Wystaw Artystycznych zaprasza w najbliższą sobotę na zajęcia dla dzieci i młodzieży z tworzenia wielkanocnych dekoracji oraz kartek świątecznych. BWA znajdujące się w Rzeszowie, przy ul. Jana III Sobieskiego 18 organizuje co jakiś czas zajęcia plastyczne dla najmłodszych. Tym razem będą miały tematykę świąteczną.

  25 marca 2023 roku odbędą się warsztaty, podczas których maluchy stworzą własną kartkę z życzeniami oraz charakterystyczne dla tego święta ozdoby, które można postawić na stole, albo na komodzie, lub innym miejscu. Dzieci nauczą się też tworzenia przepięknych kartek. Podarowanie komuś takiego prezentu na święta na pewno sprawi uśmiech na twarzy każdego obdarowanego. Zajęcia startują rano, o 10:00 dokładnie w górnej Sali BWA. Udział w zajęciach jest darmowy. Na miejscu zapewnione będą wszystkie potrzebne materiały. Na zajęcia warto ubrać się w odzież ochronną.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com