środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Trzeba zebrać jeszcze ponad 100 tys. zł. na to, by Łukasz, który chorował na raka mózgu mógł przejść dodatkowe, kosztowne leczenie w Niemczech!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Łukasz ma dopiero 10 lat, a już w swoim życiu przeszedł tak wiele. U chłopca zdiagnozowano guza mózgu. Mimo strasznej i przerażającej diagnozy, jaką usłyszeli rodzice od lekarza, najbliżsi nie poddali się. Okazało się, że dla chłopca jest ratunek. Łukasz przeszedł już operację guza mózgu w grudniu w Warszawie, a teraz zbiera na leczenie za granicą, w Niemczech. Aby chłopiec mógł wrócić do zdrowia potrzeba zebrać w sumie około 500 tys. zł! Zbiórka na portalu https://www.siepomaga.pl/lukasz-bubela, która rozpoczęła się 3 lutego 2023 roku udała się jak na razie w 76%. Do tej pory udało się zebrać ponad 400 tys., a całą zbiórkę wsparło ponad 5000 osób. Jest wielka nadzieja, że chłopiec wróci do zdrowia. Do tego trzeba uzbierać jeszcze 100 tys. zł!

  Łukasz Bubela, dla którego zorganizowana jest zbiórka pochodzi z Podkarpacia, a dokładniej z Ustrzyk Dolnych. Dzielny chłopiec dowiedział się o guzie także niedawno, bo w grudniu ubiegłego roku – tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Przypadek Łukasza jest bardzo poważny. Chłopiec cierpiał na najbardziej złośliwą odmianę guza mózgu – medulloblastoma WHO G4. Mimo, że przeszedł już operację 22 grudnia 2022 roku, potrzebuje dodatkowego leczenia, aby wrócić całkowicie do zdrowia. Jedyną szansą dla niego jest podjęcie terapii w profesjonalnej klinice za granicą.

  Możesz wspierać Łukasza także w inny sposób, na przykład wchodząc na poniższe linki i licytując:

  https://www.facebook.com/groups/1833129127067002/?ref=share

  https://www.facebook.com/groups/598967521286204/?ref=share

  Więcej o historii chłopca dowiesz się, odwiedzając stronę internetową:

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com