piątek, 2 czerwca, 2023
+

  Ireneusz Pietrzykowski nowym trenerem Stali Stalowa Wola

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  We wtorek 21 marca podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej prezes Stali Stalowa Wola zaprezentował nowego trenera Ireneusza Pietrzykowskiego. Nowy trener zastąpi na tym stanowisku zwolnionego dzisiaj  Łukasza Surmę.

  Nowy trener Stali Stalowa Wola to dotychczasowy opiekun ŁKS-u Łagów, który występował do końca poprzedniej rundy w tej samej grupie 3 ligi co Stal. Ireneusz Pietrzykowski zastąpi na stanowisku opiekuna pierwszej drużyny Łukasza Surmę.

  Witam Państwa Jakiś czas temu uczestniczyłem w konferencji prasowej tutaj w Stalowej Woli jako trener drużyny gości. Pamiętam, że powiedziałem takie zdanie, że to miejsce zasługuje na dużo więcej. Tak naprawdę bardzo chciałbym dołożyć cegiełke do tego, żeby Stalowa Wola, żeby Klub Stal Stalowa Wola ze względu na historię, ze względu na infrastrukturę, ze względu na całokształt kibicowski w tym miejscu się znalazła.

  pierwsze słowa nowego trenera Stali Stalowa Wola Ireneusza Pietrzykowskiego

  Przed nowym szkoleniowcem postawiono cel jakim jest walka o awans. Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej gdzie przedstawiona nowego opiekuna popularnej Stalówki trener Pietrzykowski powiedział, że nie obawia się presji.

  Nowy trener Stali Stalowa Wola odchodząc z Łagowa pozostawił drużynę z województwa świętokrzyskiego na pierwszym miejscu w tabeli. Ze względu na problemy finansowe poprzedni Klub w którym pracował trener Pietrzykowski wycofał się z rozgrywek przed rozpoczęciem rundy rewanżowej. 

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com