piątek, 2 czerwca, 2023
+

  Na rzeszowski tor wyjadą najlepsze żużlowe pary klubowe

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Na rzeszowskim stadionie będzie można oglądać i dopingować rzeszowskich zawodników podczas Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody, które równocześnie będą otwarciem sezonu żużlowego dojdzie 31 marca.

  Będą to już 50. MPPK, a z tej okazji rzeszowski tor odwiedzą takie gwiazdy jak Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Leon Madsen czy Martin Vaculik. Oprócz rodzimej, II-ligowej Texom Stali Rzeszów, na Stadionie Miejskim przy ul. Hetmańskiej 69 wystąpi sześć drużyn z PGE Ekstraligi: Motor Lublin, Ebut.pl Stal Gorzów, Zielona-Energia.com Włókniarz Częstochowa, For Nature Solutions Apator Toruń, Fogo Unia Leszno oraz Celfast Wilki Krosno.

  Chcemy, żeby żużel się odradzał w Rzeszowie. Chcemy, żeby to był rozwój stabilny, żeby to był rozwój nie tylko na chwilkę, ale na lata

  Michał Drymajło, p.o. prezesa Texom Stali Rzeszów.

  Rzeszowska Stal, pomimo niższej niż rywale ligi, ma niemałe szanse w nadchodzących Mistrzostwach.

  Pojedziemy u siebie i medal Mistrzostw Polski jest moim małym marzeniem. Na pewno zrobię wszystko, żeby tym silniejszym drużynom pokrzyżować trochę szyki. Mam nadzieję, że sprawimy niejedną niespodziankę.

  Marcin Nowak, zawodnik Texom Stal Rzeszów

  Bilety na Mistrzostwa Polski Par Klubowych są już dostępne, m.in. w tym miejscu . To nie jedyne ciekawe wydarzenie dla wielbicieli żużla w Rzeszowie w najbliższym czasie. Już 15 kwietnia na Stadionie Miejskim zaplanowano mecz pomiędzy Texom Stalą Rzeszów a Polonią Piła.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com